Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED - 60x60 - 2x Royal Gorilla Regular, 1x Fat Banana Automatic, 1x AK 472


camele

Recommended Posts

1. Nasiona

2x Royal Gorilla - feminizowane od Royal Queen Seeds

1x Fat Banana Automatic - Royal Queen Seeds (+3 dni względem reszty nasion)

1x Ak 472 - jako gratis od thc-thc

2. Światło

LED ~150W z aliexpress zakupiony już rok temu - to jest jego trzeci grow.  Docelowo do początku czerwca świece z fotoperiodem 18/6, a potem przełączam na 12/12. Będac swiadomy, ze odbije sie to na plonie automatow.

3. Namiot

60x60x160cm

4. Medium

Wszystkie nasiona są w medium Canna Terra Professional. Nasiona regularne sa w donicach materialowych 11l. Automaty w donicach plastikowych 7l. Pestka z thc-thc na moje oko ma 5l ziemii (po prostu zabraklo).

5. Nawozy

Podstawowy zestaw od Biobizza (grow, topmax, bloom). Dodatkowo zakupiłem Calmag i papierki do mierzenia PH. W poprzednim grow zbyt duze PH zablokowalo po prostu rosliny w ostatnich tygodniach.

6. Wentylacja

Wentylacja regulowana ~120m/h

Wiatrak mieszajacy w srodku - dzialajacy na pierwszy biegu 24/7.

7. Treningi

Chcialbym sprobowac z regularami FIM/Topping - jednak nie wiem czy jeszcze sie na to zdecyduje. Jesli nie to pozostane przy mocnym LST.

Automaty zamierzam naciagnac tylko raz jak juz rozwina sie im 3 pietra. Byc moze zostawie AK 472 w spokoju i naciagne tylko banane 🙂

8. Inne

Automat od fat banana wykiełkowany 6 maja, reszta wykiełkowana 9 maja. 11 maja wszystkie rośliny trafiły do donic docelowych.
 

2-2021.jpg

Edytowane przez CelMarzeniaAtakZycie
  • Like 2
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 maja

Pierwsze podlanie roślin po przesadzeniu do donic docelowych (widocznych już na pierwszym zdjęciu). Na wszystkie rośliny rozlałem 2L wody z największą wagą u roślin w donicach materiałowych. Rozpuszczone było 4ml Power Roots od plagronu. Docelowo jeszcze w poniedzialek podleje je power rootsem.

Za dnia obecnie wilgotnośc w okolicach 40%, w nocy 45%. W celu podbicia wilgotności dodałem ucięte butelki.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 maja

2L wraz z 1ml CalMag, 4ml Power Roots rozlane na cztery rośliny.

Przez 4 dni każda z roslin otrzymała ~2ml Power Rootsa więc spodziewam sie skupienia na korzeniach. Skutkiem będzie spowolnienie wzrostu przez okres nastepnych paru dni. Odstawiam power rootsa i lapie jedynie za CalMaga 0.5ml/L. Mysle, ze za dwa tygodnie bede podawal juz tez pierwsza dawke azotu (jednak obecnie jest to wrozenie z fusow).

Troche zaluje ze jednak nie zakupilem dodatkowych donic materialowych. Plasitk nie ma sensu 🤔

Edytowane przez CelMarzeniaAtakZycie
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

24 maja - jesteśmy w połowie drugiego tygodnia growloga. W czwartek wrzucam zdjecia wszystkich roslin - zdazylo sie troche zmienic. Dorzuce tez lepsze zdjecia LST z innych perspektyw. Byc moze zdaze naciagnac pozostale dwa regulary do tego czasu. 🙂

Wracam z tradycja wrzucania soundtrackow fotorelacji. Fajna zajawka na przyszlosc dla mnie samego abym wiedzial przy czym bujalem sie danego dnia 😉


LST.thumb.jpg.c8b2aa5e08b00b424714af7e5cfbf973.jpg

Edytowane przez camele
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

27 maja drugi tydzień growlogu. Niby czas leci tak szybko ale jednak powoli.

Jestem bardzo zadowolony z progresu Fat Banana AF i jednego z Gorilli. Jesli chodzi o drugiego Gorille jestem troche zawiedzony ale licze ze jeszce sie odbije - chyba go po prostu przesluszylem. Ak puszczony wolno niech zyje swoim zyciem 🙂

W planach jest jeszcze zadbanie troszke o korzenie (bedzie jeszcze jedno podlanie power rootsem). Po czym w nastepnym tygodniu wleci pierwsze 50% Azotu. Jak rozrosnie sie dobrze 4 pietro w Royal Gorilla to zrobie LST.

 

Fat Banana Automatic po treningu LST. 20 dzien życia
f1.thumb.jpg.ae2c6df1eece949a263fc35c0110a732.jpg

 

Royal Gorilla - 18 dzien zycia

r1.thumb.jpg.43bf68dc555cf297bac208a1eef9803c.jpg

 

Wszystkie razem
unnamed.thumb.jpg.e7374dd4ea45aa2d83ac9ffc50b0c64f.jpg

Edytowane przez camele
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+