Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Dziwny zapach? Czy to pleśń?


czosnello

Recommended Posts

Siemanko

Troche info:

Mam dwa autosy w jednym boksie jeden wyszedl 24.01 z ziemi drugi 25.01

Dwie rożne odmiany jeden to bubble gum a drugi cream candy 

Oba są już po 35 dni na flo na weekend tj 27.03 planuje kose trichomy juz mleczne w większości

Głownie bedzie temat CREAM CANDY  nie bubble gum

A wiec dokładnie w sobote przy oględzinach moich drzewek poczułem z topa CREAM CANDY dziwny zapach którego dotąd nie było.

Zapach ten to coś słodkiego kumpel mowi stęchlizna moja żona mowi ze owocowy zapach dla mnie słodkie jak świeżo zebrane truskawki.

No i sie zaczeło przegrzebywanie forum internetu - decyzja pleśń ale do teraz nie jestem pewien.

Bo z dnia na dzień wszystkie zaczeły tak pachnieć. Wilgotność podczas flo ponizej 50% i najczęściej w okolicy 30% dodatkowo zrobilem przecinke liści i na glebie zrobiłem warstwe perlitu zeby z gleby nie parowało tak mocno. Że mam ciasno w boksie to na drugiej roślinie nic takiego nie ma. Wizualnie BEZ zmian. Ściąłem dzis jednego topa by sprawdzić środek a tam wszystko wporządku nie widać oznak pleśni. Pod mikroskopem tez nic nie widze.

Potem troche poczytalem o samej odmianie cream candy i ze ona moze pachnieć słodko karmelowo. Ale karmelowy zapach to nie jest

 Proszę o porady 

 

20210322_155355.jpg

20210322_155357.jpg

20210323_102649.jpg

20210323_102418.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+