Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sweet ZZ, Royal Gorila, THC Bunker Buster, Girl Scout Cookies, Kalini Asia, Monster Zkittlez, Specrolight blast 400W


2bro

Recommended Posts

Nazwa nasion i producenta:  Royal Queen Seeds : Sweet ZZ x3,  Royal Gorilla x3. Zamnesia: THC Bunker Buster x1, Girl Scout Cookies x3,  Kalini Asia x3 , Monster Zkittlez x3, DNA GENETCIS: Sharksbreath x3
Rodzaj i moc lamp: spectrolight blast 400 lub spectro light blast 400 plus
Fotoperiod (czas świecenia): 18/6 , 12/12
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: secret jardin dr 120 ( 120x120x200)
Rodzaj podłoża i wielkość donic: lightmix od plagron 11l, sadzonki w mniejszych donicach jeszcze nienabyte
Nawozy: terra grow, terra bloom, sugar royal, green sensation, power roots, vita race wszystko od plagron
Wentylacja, przepustowość (m3/h): wentylacja jeszcze niedobrana
Dodatkowe informacje
 
Ogólnie grow zacznę dopiero za 2-3 tygodnie z uwagi na to że zmieniam adres, temat zamieszczam już dzisiaj z uwagi na to że potrzebuje waszej pomocy przy doborze wentylacji i filtra. Wcześniej korzystałem z LED marshydro 400, mój drugi grow przeprowadziłem pod HPS 600w. Tym razem postanowiłem użyc ponownie LED'a i to z wyższej półki.
Lampa również jeszcze nie została zakupiona, rok temu w cyber monday wyrwałem LEDa z MarsHydro po dużo niższej cenie, liczę na to że i w tym roku uda się wychaczyć jakąś dobrą zniżkę na światło od SpectroLight.
 
startować będę z 19 nasion, po krótkim czasie odrzucę 3 roślinki najsłabsze, oczywiscie o ile wyjdzie 19/19, Zalozenie jest 16.
 
Mam nadzieje ze uda mi sie poprawic poprzednie wyniki tj.
spod mars hydro wyszlo 135g suszu, wątpliwej jakości 
HPS 600w niecale 350g
Cel na tą uprawę >500g
 
 
 
Panowie i Panie bardzo proszę o polecenie mi odpowiedniej wentylacji i filtra do tego boxa, cenne uwagi jak i krytyke 🙂 A może ktoś z was miał już okazję korzystać z lupy i aplikacji Higrade, myślałem też nad zakupem tego gadżetu, udzielicie jakiejś opini :>?
 
Pozdro i z Fartem 🙂
 
 
Edytowane przez 2bro
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+