Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Co jej dolega?


grass1

Recommended Posts

Cześć. Mam pytanie

Jak widać na zdjęciach sweet zkittlez ma się dobrze liście zielone zdrowe, natomiast tripple cheese ma liście lekko żółtawe w szczególności dolne partie rośliny, a łodygi są jakieś wiotkie. Temp około 24 st w dzień i ok 20 w nocy. Ph w donicach wynosi między 7-7.5 ph.. Rosną w kokosie

1601118198907774627175458320388.jpg

IMG_20200926_115121.jpg

IMG_20200926_115113.jpg

IMG_20200926_115215.jpg

IMG_20200926_101954.jpg

Edytowane przez grass1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 godzin temu, grass1 napisał:

Pierwsza myśl była właśnie taka...ale po podaniu cocomax A oraz calmag nic się niestety nie zmienilo... Wczoraj obniżyłem ph w tej doniczce do ok 6.2-6.5ph

 

te liście nie zrobią ci się z powrotem zielone, musisz obserwować czy ze zdrowymi nie robi się to samo. I to może chwile potrwać zanim odżyje. Wody za dużo nie lejesz? Nawozy podajesz zgodnie z zaleceniem?

Edytowane przez majkiel91
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podlewam jak już sucho. Tak jak pisałem wczesniej przy ledach parowanie trwa o wiele dłużej, więc może jest opcja nagromadzenia w medium🤔tak czy siak zainwestowałem w termostat i grzałkę do Boksa. Temperaturę podniosłem do 28 stopni w dzień. Parowanie odbywa się teraz szybciej. Co do przenawożenia to raczej odpada...nawozy atami organic lub semiorganic. Nie szaleje z odżywkami. W boksie są 3x sweet zkittlez i 2x triple cheese a tylko jeden ma jakieś dziwne objawy.

Dzisiaj prawdopodobnie odbiorę ph down.. Spróbuję obnizyc do 6.5... 

PS. Rozwój kwiatostanów się prawie na niej zatrzymał. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Siema

A więc tak. Razem z ph down od ghe zamówiłem również ph test kit tej samej firmy. Porównałem odczyty z cyfrowym i chyba znalazł się problem. Cyfrowy wskazywał okolice 7 zeleznie od głębokości elektrody natomiast wg koloru było to aż 8.5ph. I Tu rodzi się pytanie dlaczego reszta roślin ma się dobrze (to samo medium i tak samo podlewane). Ale do rzeczy, obniżyłem ph do okolic 6 i podałem azot. Idę obczaić co się dzieję u dziewczynek, jak się nie pogorszyło od wczoraj problem z glowy... Miejmy nadzieję 

IMG_20200930_172330.jpg

IMG_20200930_172400.jpg

Edytowane przez grass1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+