Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hps 250-660 / led mars Hydro 400w


2bro

Recommended Posts

Nazwa nasion i producenta: Jack herrer x3 i Lemon skunk x3 od green house seeds, critical kush x3 od barneys farm, 3x Purple Queen od Royal qeen seeds, 4x White widow x bigbud //// 4 big auto ak oraz 4 big auto critical 

Rodzaj i moc lamp: hps 250-600wat cultilite dual express -2100k, led mars Hydro 400w
Fotoperiod (czas świecenia): 18/6 I 12/12 pod ledem 18/6 cały czas
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: hydroshoot 1x1x2 oraz herbgarden 80x80x160
Rodzaj podłoża i wielkość donic: plagron lightmix donice 11l
Nawozy: plagron terra bloom, grow, Royal star, green sensation
Wentylacja, przepustowość (m3/h): duży box wlot air roxy 158m3/h wylot 275m3/h, mały box wlot pasywny, wylot 
axial flo125mm 185m3/h.
Dodatkowe informacje: wentylacja w dużym boxie za słaba na użycie 660w Ale zamówię  mocniejszy wentylator. Ten 275m3 przerzuce w późniejszym czasie do małego jako wylot A obecny umieszczę jako tloczacy. Uszkodze ścianę Boxa I zamontuje go przy pomocy taśmy monterskiej

Lecimy bez żadnego treningu. Fotoperoid krótki kilkunastodniowy weg. Automaty jak to automaty od początku do końca 18/6 również bez treningu, jeżeli dojdzie do scisku skasuje najsłabsze osobniki.

Ustawiłem coś na 400w po 2 godzinach temperatura nie przekracza 28.5 także spoko. Martwi mnie tylko to, z tego co obserwowalem różne fotorelacje czy nawet miałem okazję coś na live zobaczyć u znajomych. Jakodpalam aparat w telefonie wychodzą normalne zdjęcia, nie mam problemu  z miganiem, cos zle podlaczylem :O?

15900609166868121950753471781359.jpg

20200521_155137.jpg

Edytowane przez 2bro
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+