Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zestaw automatów 2x ak482 2x white Widów 2x lowres 1x ak472


Cylapu

Recommended Posts

Jak szybko uzupełnić niedobory i jak szybko widać poprawę po nawozach? 3 razy podałem  bio bizz nawozy na kwitnienie wzrost i top max a a liście dalej żółte. Leje za mało na wozu czy musi to chwilę potrfac aby im się poprawiło? A liście nie zjedzone tylko pocięte od gradu ;-;

IMG_20200712_115438.jpg

IMG_20200712_115411.jpg

IMG_20200712_115403.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak masz koniec flo to co byś nie lał to liście będą żółknąć

EDIT: No ale widze ze tu nie koniec. W kazdym razie nie masz sie co martwic, chyba za polowa zwiednie a flo dalej konca nie bedzie widać

EDIT 2 ku**a mać 😄: Może im dolomitem podsyp?

Edytowane przez walewiaderko
bez powodu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

 

Te żółknące (aktualnie powoli odpadające ) liście to moja wina nie zapewniając im odpowiedniej ilości nawozów czy powoli nadchodzi ich czas? Teraz dam im jeszcze herbatkę z bananów żeby im już nawozów nie lać i nie psuć smaku. Na przyszły rok uzbroje się na pewno w więcej lepszych nawozów a nie to co zostało z próby indoor xd A i zauważyłem pleśń na jednej z dolnych gałązek ale nawet nie zdążyłem zrobić zdjęcia tylko od razu oderwałem kawałek z pleśnią. Mam się jej zacząć obawiać? I jak jej przeciwdziałać?

IMG_20200730_205959.jpg

IMG_20200730_205953.jpg

IMG_20200730_205727.jpg

IMG_20200730_205631.jpg

Edytowane przez Cylapu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pierwszą największą i najbardziej chorą roślinę ściąłen 9tego. Po obserwacjach i wypróbowaniu postanowiłem ściąć resztę koło 12-13 jakoś tak. Mocą jestem zdecydowanie usatysfakcjonowany. Nie spodziewałem się że w tak amatorski sposób i prawie bez przygotowania można mieć dobre palenie xd. Z największego krzaka wyszło 30g. Z drugiego mniejszego musiałem trochę poodrzucać bo pleśń ale wyszło koło 15g. 3 się dosusza ale liczę że będzie coś koło 10-15g suchego. Zapach też jest mega. Ogólnie jestem mega zadowolony że udało mi się je doprowadzić do końca. W przyszłym roku też będę próbował ale tym razem się bardziej przyloze XD. Ogólnie polecam wszystkim spróbować bo sama uprawa daje dużo radochy xd

15979455541781707899883.jpg

15979453083402105233559.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+