Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zbiornik z pożywką, nawadnianie kropelkowe


Wiaderko321

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Jest to mój pierwszy raz z kokosem i nawadnianiem kropelkowym. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co robię zle. Mam system kropelkowy od gib i beczkę 60l, do tego pompę powietrza żeby pożywka była ładnie natleniona. Dwa dni temu załączyłem cały system. Nalałam  30l wody, odstała 24h, dodałem nawozy (hesi starter do coco), uregulowałem pH na 5,8 i pierwsze podlanie było super. Następnego dnia odlaczylem pompę od programatora bo musiałem pilnie wyjść z domu, a pH w beczce wzrosło do ponad 7. Teraz wróciłem i zastal mnie taki widok. Woda zmieniła kolor ma mętny biały, a pH 9.2. Dwa dni i taki przeskok? No i ten kolor? +może ktoś wie co zrobić żeby to nawadnianie kropelkowe dobrze chodziło, tzn nie zapychało się. Nie chce być przy każdym włączeniu pompy żeby kontrolować czy leci z każdego wezyka. Trochę zjebalem tym, ze załączyłem ten system, a mam resztkę ph-, już zamówione we wtorek powinno być. 

Z góry dzięki za każda odpowiedz, bo póki co nie pałam wielka miłością do kokosu i tego wszystkiego :/ ale pewnie dużo jest w tym wszystkim moich błędów. Pozdro i czekam na jakieś rady 

33C32C07-2CC8-41C8-8203-AAF87CE2E2AD.jpeg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+