Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Box 1m2


RewerS

Recommended Posts

Witam. Nie bylo mnie tu wiele lat jednak jakims cudem przypomnialem sobie email do logowania, poniewaz nie uzywalem go ok. 10 lat. Cieszy mnie, ze spolecznosc trawki ma sie dobrze i zyje, w przeciwienstwie do innych. 

Przerabialem internet w ostatnich dniach i musze przyznac ze wiele sie zmienilo od czasu, kiedy 10 lat temu robilem swoj pierwszy outdoor i indoor, od tego czasu nie bylo mnie w temacie, dlatego mam pewne trudnosci.

Mianowicie, planuje budowe boxa o powierzchni 1m2. Bedzie to namiot, prawdopodobnie 100x100x180, chce tam wlozyc hps600 z cooltubem lub w zamknietym reflektorze z szyba. Do tego, wentylator z filtrem, moze z tlumikiem, pewnie ok 400-500m3 m, najlepiej z regulacja temperatury, tudziez zastanawiam sie nad wiatrakiem wtlaczajacym, jako ze moge miec lekkie problemy z temperatura i mysle o zasysaniu powietrza zza okna zamiast z pokoju w ktorym bedzie stal box. Do srodka jakis wentylator mieszajacy, odpowiednio mocny do wielkosci boxa. 

Szukam w miare cichego osprzetu dobrej/bardzo dobrej jakosci na rynku polskim i angielskim ( mieszkam w UK ) i tutaj zaczynaja sie problemy. Ciezko mi powiedziec, w ktorym kraju rynek jest bardziej rozwiniety, to co jest na topowej polce w Polsce czesto nie jest dostepne w UK i na odwrot. Ceny podobnych osprzetow czasem sa podobne czasem calkiem inne. 

Moze ktos skladal ostatnio jakis namiot o podobnych parametrach, moze ktos zna obydwa rynki, moze ktos jest madrzjeszy? 🙂

Ps. Wiem ze hps moglby byc mniejszy lub wieksza powierzchnia, ale nie. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

na pewno już za późno dla autora, ale może ktoś inny skorzysta:

Zasada im droższy tym lepszy ma się w praktyce, polecam dobry promieniowy lub jak masz miejsce to radialny (box). 

Jak dany wentylator nie ma wbudowanego regulatora obrotów z czujnikiem temperatury to polecam GSE

 

A może zamiast wciągać zza okna to zostawić pasywny a wylot dać za okno ? Ale to wszystko zależy od warunków... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+