Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
growbox.pl hesi.nl grower.com.pl
BACker

Gama produktów BAC nadająca się do uprawy produktów Ecocert

Recommended Posts

bac-ecocert.jpg

 

Uprawiasz produkty z certyfikatem Ecocert i szukasz składników pożywek do roślin, które są dopuszczone do użycia? BAC, jako firma specjalizująca się w organicznych pożywkach roślin, zarejestrowała w organizacji certyfikującej Ecocert szereg produktów: nawóz na okres kwitnienia BAC, nawóz na okres wzrostu BAC oraz biologiczny nawóz BAC PK Booster. 

Czym jest organizacja certyfikująca Ecocert?

Ecocert powstało we Francji w 1991 roku. Organizacja jest odpowiednikiem holenderskiego EKO-Keurmerk i europejskiego znaku ekologicznego. Ecocert gwarantuje odpowiednie warunki uprawy i potwierdza spełnienie kilku ważnych kryteriów środowiskowych. Na przykład certyfikowani producenci poświęcają czas i energię na ochronę i zachowanie różnorodności biologicznej. Ponadto, gospodarka odpadami, przeciwdziałanie erozji i stosowanie środków chemicznych są ograniczone i praktykowane w sposób bezpieczny. Do innych ważnych kryteriów należy zachowanie żyzności gleby i odpowiedzialne gospodarowanie wodą. Ponadto nie stosuje się organizmów modyfikowanych genetycznie, a większość szkodliwych pestycydów jest zabroniona. 

Baza danych Ecocert

Celem Ecocert jest wprowadzenie wszystkich certyfikowanych produktów do bazy danych. Aby wyświetlić listę certyfikowanych produktów, wystarczy wpisać nazwę produktu lub dostawcy; w naszym przypadku jest to BG Products B.V. 

Poniżej znajduje się przegląd naszych produktów ekologicznych z certyfikatem Ecocert:  

  • Nawóz na okres kwitnienia BAC – przyspiesza i wspomaga rozwój roślin w fazie kwitnienia. Szczególnie widoczna jest większa bujność kwiatów. 
  • Nawóz na okres wzrostu BAC – wspomaga wzrost korzeni, tworzenie pędów i ogólnej struktury roślin, umożliwiając uzyskanie silnych i gęstych okazów. 
  • Biologiczny nawóz BAC PK Booster – ten produkt stymuluje wytwarzanie cukru w kwiatach. Poprawia się również smak i zapach, co oznacza znacznie lepszą jakość upraw. 

Wszystkie te produkty zawierają Yuccah, naturalny środek zwilżający, który wspomaga optymalną penetrację gleby przez nawóz. 

Potrzebujesz więcej informacji

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach z certyfikatem Ecocert? Przeszukaj naszą stronę internetową lub bazę danych Ecocert.

W przypadku pytań, zostaw komentarz. Z chęcią pomożemy Ci w uprawie Twoich roślin. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+