Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Problem ze nasionkami.


19marca

Recommended Posts

Witam. Kiełkuje nasionka na wacikach i chce jutro wsadzić je do doniczek. Pogoda jest bardzo słaba i nie ma wgl słońca. Wcześniej wykiełkowałem jedno nasionko, które po wsadzeniu do doniczki wyrosło ale nie pokazało żadnych listków. Teraz pojawia się pytanie. Czy jeśli wsadze doniczki z wykiełkowanymi pestkami do szafy ze zwykłą energooszczędną żarówką z 40cm nad nimi to czy to światło wystarczy dla nich aby wykiełkowały? Jeśli nie to czy mogę użyć innej żarówki, która da sobie radę? Dodam że chce przygotować roślinki do outa. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

PS. Sorry jeśli założyłem temat w innym dziale. Jeśli tak to proszę o przeniesienie. Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

do wykielkowania światła nie potrzebujesz ? 

ja teraz za gleboko wlozyłem pestke i otworzyła się pod ziemią ,dopiero jak odkopałem trochu delikatnie to zobaczyłem 2 listki i że zgubiła kas

pestkę z waty przykryta talerzykami  ,jak bd miala kielek wrzuc na max 1cm pod ziemie i czekaj

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak zrobiłem, pestki juz puściły 1mm kiełki, czekam aż podrosną do 2mm i wsadzam do doniczek.

Teraz chciałbym się dowiedzieć czy zwykła energooszczędna żarówka wystarczy żeby potrzymać je w szafie przed kilka dni do tygodnia aż pogoda będzie dla nich dostateczna?

Edytowane przez 19marca
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+