Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Grow box


Seet men

Recommended Posts

Siemanko chciał bym zacząć moja przygodę z  indorem wcześniej tylko miałem styczność z outdorami z dobrymi wynikami ale teraz czas zmienić trochę hobbi . Chciał bym uzyskać triche info na ten temat  mam w zamyśle kupno gotowca ,przewidziane wymiary to 50x50 x 120 oświetlenie led i chodzi mi o ciche i żeby jak nam mniej było czuc ?? za wszelkie info dziękuje ....pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe ?  filtr jak filtr, sprzedawca w growshopie dobierze Ci odpowiedni do mocy wentylatora, a wentylator do oświetlenia i wielkości boxa/namiotu. Teraz wchodzą nowe filtry które zamiast węgla mają matę węglową. 

Panele led / ledy różnią się, prawie każdy się różni bo mają bardzo dużo zmiennych, nie tak jak w przypadku HPS. Pamiętaj że ledy to nie tania sprawa, taniej kupisz zestaw HPS.

 

Wszystko to kwestia jaki masz budżet ? 1000zł - na start dobre. 5000zł - można już fajny sprzęt dobrać pod 12 krzaków i dwie 600W lampy. 15000zł - tutaj już można szaleć z ilością krzaków i całą resztą ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

@Seet men dobry filtr dobrze dobrany do mocy wentylatora i nie będzie problemu. Co do efektu to nie rozumiem pytania.

@chemicznyali w 3x3 spokojnie 50 sztuk, ja miałem 48, ale teraz tylko 40 będę robił (ze względu na prawo). Jeżeli jesteś zainteresowany to homeboxa Q300 mam w pl na sprzedaż z kilkoma dużymi gratami. Oferta chwilowa bo jak nie sprzeda się to leci do mnie do es.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+