Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nowicjusz na forum. Pierwsze kroki i prośby o porady.


mmmmmckc

Recommended Posts

Ciśnienie hmmm. Tak jak w kranie woda ma u ciśnienie mocne gdy go odkrecisz na Maxa i leci dość mocno tak spróbuj podłączyć do kranu wężyk z jednej strony o średnicy kranu tak żeby pasował a ż drugiej strony niech ma średnicę 1,5 cm powiedzmy. Automatycznie cisnienie spada na końcu tego "wezyka". Tak samo tutaj,  większe wyjście przy filtrze i mniejsze wejście przy wencie=równa się sytuacja podobna do kranu z wężykiem.. Działać by na pewno działało tylko pytanie czy optymalnie i czy (A raczej na pewno w jakiś sposob) nie skróci to "żywotności" czy to filtra czy wentylatora i czy filtr WGL by wyrabial. Coś w ten deseń, choć nie jestem pewny i musial by sie ktos bardziej doswiadczony wypowiedziec co do tego,ale logika tak podpowiada że na tej zasadzie to działa. Jak ci zależy na zabiciu zapachu to nie kombinuj tylko kup taki sam fi jak masz wiatrak albo filtr firmy z filmiku niżej i po problemie. Po co sobie utrudniać? 

Co do kupna filtra to jest na rynku firma która robi filtry z "wylotem" mocowanym na końcu (to gowno gdzie podlaczasz went nie wiem jak to się fachowo zwie z dwu rozmiarowymi fi czy jak tam to napisać w sensie że wymienna końcówka i możesz zamocować z dwustronnie i z jednej masz fi 100 a ż drugiej fi125 np czy jakoś tak  Zapomniałem nazwy tej firmy ale zaraz poszukam na yt filmiku z linkiem i ci wstawię tu. 

 Obejrzyj sobie...

A jeśli chodzi o samą wydajność filtra to minimum musi mieć taką samą jak wiatrak bądź maksymalnie zbliżone jak mówiłem czyli jak dla mnie ten pierwszy odpada a jedynie ten drugi. Aczkolwiek fachowcem w tej dziedzinie nie jestem a nawet sam jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem jak to odpowiednio dobrać. W sumie to nie rozumiem tych dwuwydajnosci przy oznaczeniami do końca do tej pory. Ale na 85% się nie mylę, z drugiej strony 15% to dużo ??

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+