Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wyprzedaż


Corleone

Recommended Posts

Witam, mam trochę rzeczy do sprzedania

Spudnik pod 250W, balast sprzedaje razem ze spudnikiem i lampą, mam jeden nowy nie używany wentylator td silent, do tego mam 400 diod helio heli aray, dorównują jakości nawet tych cree względęm żywotności i efektywności działały zrobiłem test, z jednej strony cree z drugiej helio, o tych samych mocah i zasilaczach jakość wyszła niemal taka sama, no może ta od helio była o 10% bądź mniej mniejsza, nie pamiętam już ale być może były takie same, do tego mam nawozy canna dutch passion A i B specjalnie do hydroponiki, mam bloombastic do tego, i jakieś inne rzeczy, jak sobie przypomne to tutaj napisze

ledy są małe ale za to bardzo mocne 7W według producenta moc świetlna wynośi 128 lumenów przy 200mA można osiągnąć nieco więcej ale straci na tym żywotność diod, diod mam razem 400 sztuk, chciałem robić panele dla innych ale mi nie wyszło dlatego chciałbym się pozbyć tego

Ceny

Wentylator - za nowego oddałem 500zł ale mogę opchnąć za pół ceny 250 zł
Spudnik z zasilaczem i lampą - dam za 300 zł
Ledy - Każdy chip będzie kosztował 6 zł ale minimalne zamówienie to 10 chipów

jeśli ktoś chce kupić jeszcze taniej, to jak weźmie całość bądź połowe z tego co mam to możemy się dogadać do jeszcze niższej ceny

jest również możliwość złożenia panelu od podstaw sam się znam na tym i kontruuje panele led, zamiast przepłacać na drogiich panelach ja dam wam bardzo tanie ceny.

Edytowane przez Corleone
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+