Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Oswietlenie GIB 600W + 4 Zarowki + inne rzeczy - ODDAM W DOBRE RECE :)


grimfandango

Recommended Posts

Witam was serdecznie,

w krotce opuszczam ten "ukochany" kraj i pozbywam sie wszystkiego co zgromadzilem. Nie koniecznie oczekuje za to pieniedzy, chetnie przyjme darowizne w formie czegos jakosciowo naprawde dobrego i organicznego :) Wiem jestem nowym uzytkownikiem i wiem jak jest z zaufaniem.

Ale pomyslalem sobie ze sporobje zanim wyladuje to na smieciowisku.  Mysle ze zdjecia mowia za siebie. Sprzet uzywany jeden sezon, potem z braku  odpowiedniego miejsca wyladowalo wszystko na strychu. Ballast to GIB 600W. Z racji tego ze jestem juz w trakcie przeprowadzki prosze o oferty na priv bo raczej nie bede mial czasu tutaj wpisywac.

Warunek jest tylko jeden, kto sie zdecyduje bierze wszystko. Poprostu nie mam czasu umawiac sie na pojedyncze "transakcje". Miejsce odbioru to Bielsko Biala.

Mam nadzieje ze ktos sie skusi bo az szkoda zeby sie to zmarnowalo. Do odwaznych swiat nalezy :)

Pozdrawiam wszystkich :S5:

P.S. na ostatnim zdjeciu jest automatyczny system nawadniania Gardena. Nie gwarantuje ze jest kompletny ale napewno sie jeszcze do czegos nada.

1.thumb.jpg.3f1de588bbd15efd502d274fc5eade58.jpg

 

2.thumb.jpg.feb880c9342bbaa18bcebfeb37ffa162.jpg

 

3.thumb.jpg.aaef297aaff24fac87cc28ba67a8d823.jpg

 

4.thumb.jpg.51b908e3f7cfde2291aedde6e1bea8e0.jpg

 

5.thumb.jpg.af45c9ab22ab246653bc17712522fcf2.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+