Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy ta lampa da rade do tego namiotu?


Radical Nationalist

Recommended Posts

Witam. Znalazłem u siebie identyczny namiot o rozmiarach 60x60x200. Ze względu na dość niski budżet zamierzam kupić jakiś panel ledowy. Myśle o takim http://allegro.pl/panel-lampa-led-grow-200w-do-uprawy-roslin-sklep-i7234027494.html

czy on jest wart tych pieniędzy i czy poradzi sobie z roślinkami? jak tak to z iloma do tego namiotu? Jeśli nie to polećcie coś innego w tej cenie. Jestem nowy na forum i proszę nie odsyłać mnie do innych tematów bo ciężko sie tu połapać dla nowicjusza ;).  Automat/sezonówka? Z góry dzięki growman-om ;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

olej te gó**o panele z alledrogo, dobry panel kosztuje tysiące... bierz HPS'a 400W do takiego namiotu... ale jak kto woli...

Unikaj allegro i podawania swoich danych, swoje biurka tam mają skarbowi, celni i śledczy... chyba że chcesz trafić na listę growerów do odwiedzenia :D 

Jak robić zakupy napisałem w dziale sklepy. Kupuj w sklepach które są na forum. Są na polskim rynku sklepy które "donoszą".

 

Czytaj forum całymi nocami :) 

 

Automat - roślina automatycznie kwitnąca, gó**o wypromowane by ludzie kupowali automaty które są jednorazowe, nie zrobisz rewegetacji czy klona, musisz kupić nowe nasionko...

Miały być super szybkie, są super gównem... ale tu też jak kto woli :D (tak tak, automat dobry na outdoor, chyba tylko ;) )

Sezonowa - normalna roślina, najpierw wegetacja, potem przestawiasz na kwitnienie, możliwości nieograniczone... 

 

Bierz normalną pełnosezonową roślinę. 

Dodam jeszcze:

Feminizowana - roślina na 99.9% żeńska

Regularna - roślina może być męską lub damską... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Okej a co myślicie o CFL-ach? HPS żre prądu a nie mieszkam we własnym mieszkaniu tylko u skąpej ku..wy. Obserwowałem forum (na tyle na ile czas mi pozwolił) i widzę że trochę growmanów na tym leci i jakoś to idzie. I czy przy zakupie CFLa muszę kupić osobne lampy na wzrost i kwitnienie? Czy lampy CFL Dual są na dwie fazy? Nie sugerujcie się rozmiarami namiotu jakie podałem, mam dostęp do innych rozmiarów. Więc taka CFLka Dual 200W dała by rade w namiocie np 60x60x120? 

 

Edytowane przez geniopl
dopisac cos musialem ;)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hmm :D Czyli mam kupić CFL tylko na kwitnienie? nie żadne dual?

Czy pełnosezonówki są trudne w uprawie?

Jakie marki i sklepy polecacie? Ze wszystkim co potrzebne... ziemia, nawozy,lampy itd...no i jakie nasionka? :) Plonu ogromnego na first time nie oczekuje ;) więc musi być moc. Bym był wdzięczny za bezpośrednie linki . POZDRAWIAM

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Pewnie już za późno, ale odpiszę dla potomnych...

 

O 25.05.2018 o 18:57, geniopl napisał:

Czyli mam kupić CFL tylko na kwitnienie? nie żadne dual?

jak już CFL to tak, z barwą na samo kwitnienie.

O 25.05.2018 o 18:57, geniopl napisał:

Czy pełnosezonówki są trudne w uprawie?

dziwne pytanie, jeżeli pytasz o różnice pomiędzy automatami a zwykłymi to zwykłe pełnosezonowe są łatwe w uprawie, przynajmniej jak popełnisz błędy to da radę uratować, automata nie uratujesz...

O 25.05.2018 o 18:57, geniopl napisał:

Jakie marki i sklepy polecacie? Ze wszystkim co potrzebne... ziemia, nawozy,lampy itd...no i jakie nasionka?

pełno reklam na forum, nimi się kieruj :) 

 

Temat zamykam i przenoszę do archiwum. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+