Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nowe sposoby bezpieczeństwa i animowości w sieci.


Corleone

Recommended Posts

Pomyślałem że przyda się świeży temat w tym stylu, prosiłbym o dzielenie się tutaj ideami jak na ostatni guzik dopiąć bezpieczne i przede wszystkim anonimowe poruszanie się po sieci tor. Sprzęt, różne programy, sposoby, wszystko wrzucajcie. Zaczne od mojego pomysłu.

 

Kupno mikrokomputera typu rasberry pi 2 za 100 zł z linuxem, do tego mini wyświetlacz za 75, dolutować do tego moduł sim (100zł), karta sim lte na internecie oczywiście do kupienia na nie swoje dane ;) 

 

jeśli chodzi o mikrokomputery to na internecie wyszła masa mikrokomputerów z różnymi dziwnymi systemami :D ktoś może się nieźle zdziwić jak będzie próbował się włamać do ciebie na komputer a ten system nie będzie przyjmować w ogóle nikogo bo poprostu nikt nie będzie miał żadnej wiedzy o nim :P

 

poza tym takie komputerki są mega tanie, są wielkości karty kredytowej, i można w każdym momencie łatwo zutylizować bądź wyrzucić do rzeki ;)

Edytowane przez Corleone
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe ale z Was kryminaliści że Policja nie ma co robić tylko szukać po internecie IP... hehe sorry ale nie mogę... 

Powiem tak, nigdy ale to nigdy nie spotkałem się z sytuacją aby ktoś wpadł przez forum te czy jakiekolwiek inne... A dlaczego ? Bo policja nie włamuje się na serwery by zdobyć IP itd. bo musi działać legalnie.

W takim razie jak wpadacie ? Proste ! 

99% wpadek to donos ! Kto donosi ? To też proste ! 

- kolega (konfidentów nie brakuje, nawet możecie nie wiedzieć jak ziomek na was donosi)

- sklep w którym robiliście zakupy (jak zostawicie swoje prawdziwe dane to tak jak byście sami się prosili)

- facebook (to jest narzędzie rządowe do kontrolowania i inwigilacji, dzielnicowy przecież patrzy gdzie i jak kto się bawi)

- sąsiad (na nich zawsze można liczyć)

 

Od 2004 roku nikt nie przyszedł pod mój polski "słup" adres... A przecież mają moje dane nawet z peselem bo domena jest na moje prawdziwe dane, pokazywałem fotorelacje i co ? i nikogo... Także nie róbcie w gacie, bo można wszystko ale z głową i zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa...  

 

Przypomnę: Serwer i domena znajdują się na Holenderskim serwerze gdzie nie łamiemy prawa. A ja z żoną jesteśmy daleko poza granicami PL ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wierzę że to forum jest bezpieczne, jednak chodzi mi bardziej o cały internet tor, przydałoby się jakby ktoś napisał nowe pomysły co do bezpieczeństwa na torze, oprogramowanie/sprzęt/różne metody ;) ja już podałem swój pomysł, licze że ktoś też zarzuci jakimś pomysłem może być sprawdzony bądź nie, liczy się idea i żebyśmy pomagali sobie nawzajem ;)

Edytowane przez Corleone
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+