Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Auto Xtreme Dutch Passion - Smoke Report


Soulfood

Recommended Posts

Witam

Zaczne od krotkiego opisu odmiany. Jest to strain o przewadze genow sativy, od nasiona do zbioru rosnie okolo 90 dni. Polecam poczatkujacym na outdor, na in wymaga troche doswiadczenia- zupelnie jak przy konsumpcji.. ale o tym nizej :) Auto Xtreme jest wysokim automatem i choc by nie wiem jakie mial natezenie swiatla pnie sie do gory, osiagajac finalnie bez treningu okolo 1,50 m przy boksach o wysokosci 160/180 moze byc problem z temperatura i zmieszczeniem jej bez treningu. Moje kwiaty uprawiane byly w fazie kwitnienia wylacznie na organicznych nawozach, w ostatnich 2 tygodniach zycia dostaly porzadnego flusha.

Smoke report:

Wyglad:

Palenie jasne, o wyraznej budowie haze. W oko wpada piekna zywica ktorej jest nie malo.

Smak:

Smakuje delikatnie cytrusowo, w wiekszosci smak przypomina odmiany pelnosezonowe odmiany haze za co duzy plus.

Dym:

Cos pieknego, dym gesty, pelny, aromatyczny, duszacy przy wypuszczaniu, ciezki... i mozna by tak bez konca, jest po prostu zajebisty :D

Dzialanie:

Mnie i ludzi ktorzy mieli okazje materialu probowac przerabialo w zombie. Kazdy byl pod duzym wrazeniem, czesto po szybkim lolku i  ~40 minutach dostawalem telefon z ktorego rozumialem tylko smiech i teksty w stylu stary co to bylo. Sam pale okolo 3-4 g dziennie, ten temat byl naprawde mocny i czesto palac lolka samotnie- zasypialem w jego polowie. Moze jak by spozywac go w ilosci 2-3 malych buszkow dalo by sie funkcjonowac w miare normalnie, po lolku z o,5g mozna skonczyc dzien juz z rana... a z uwagi na to ze temat jest mega smaczny nie oderwiesz sie od gwizdka, do czasu gdy w polowie jointa tak Cie to scisnie i zacznie przerabiac ze odlozysz go w 99% do popielniczki na przygaszenie.

Ocena ogolna:

9,5/10 Bardzo mocna genetyka, zarowno w uprawie jak i w dzialaniu. Warto miec ja w zapasie ziolka, ale nie polecam do uzytku nacodzien.

 

large.20180102_112036.jpg.31c05df7bfa319


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+