Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Nawozenie


elemeledudki

Recommended Posts

Siemanko,
nie pierwszy grow, ale pierwszy IN, growbox/namiot gotowy 60/60/140, filtr carbo, lampa led marshydro 300w 4kwiatki auto femi poki co po 3-4cm , 5 dzien ich bodajze.
Posiadam zestaw canna terra, Flores,Vega,Pk13/14, i boosta, i teraz pytanie co kiedy lac  Wczesniej na out auto flores lalem po miesiacu pk i boost juz przy koncu. Tyle dzieki czekam na info 5tka!

Edytowane przez Chory Królik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki wielkie tego potrzebowalem :P !

 

Jakiś 9 dzień od wykiełkowania i wsadzania w doniczkę , wszystko Wporzo ? 

Jakieś takie niziolki zawsze najpierw w górę mi szły i trening.

i coś mi tam je zaczyna jeść żółkną końcówki , jakieś muszki były ale przez pierwsze 4 dni potem udało mi się je zutylizować. Jakie powody ? Nawozów nie lalem , dopiero dziś 15ml vegi

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podlewam właśnie mało raz na 3 dni po troszku bo wilgotno maja cały czas , na muszki wystarczył tyko podłączenie tego filtra węglowego i lepy na muchy jeden dzień i zero na drugi dzień

 

DACB5382-9A40-4D82-A06A-6302EE3AACD1.thumb.jpeg.b9f53b08ddffd49f01b3537265799948.jpeg

 

large.35984B6F-54B2-4EBF-8AF9-D55C22466604.jpeg.94edfde0aecc5aca0657d8661aefb002.jpeg

moglby ktos uraczyc mnie swoimi radami , bo z kazdym dniem coraz gorzej , ten najwiekszy tylko cos sobie radzi. temp caly czas 26-30. 

Wydaje sie wszystko, ok moze tylko ze wolno schnie ziemia, nie mam miernika wilgotnosci, aczkolwiek pare godzin bez filtra i juz czuc wilgotnosc wew, a przy wlaczonym czuc susze.

 

Edytowane przez elemeledudki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem -wyłączasz wentylator na jakiś czas i nie ma obiegu? Jeśli tak to bardzo zły pomysł, roślina musi mieć dopływ świerzego powietrza. Wilgotność nie ma tak dużego znaczenia jak obieg wewnątrz moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Gleba jakis uniwersal 5.6-6 pH

Cos tam udalo sie podratowac, chociaz 2 tygodnie bez opieki na swieta, nowicjuszowe nawadnianie przez ten czas ( butelki z woda w korku male dziurki i sobie kropelkowalo , z czego po powrocie w dwoch prawie nic nie splynelo a w dwoch prawie wszystko) do tego czasowka sie zjebala, wrocielem wszystko oklapniete.

Aktualnie wyglada to tak.

large.IMG_3542.jpg.3041ec05fbc0e13acedd26f29fdc66f9.jpglarge.IMG_3541.jpg.0addcbd43c426173b1b867d31bc0a107.jpglarge.IMG_3538.jpg.ca53176ccd28449a19cc24d346fff9c1.jpglarge.IMG_3535.jpg.6d5777ba22fec2b6a4dbaa8b6ff6a66c.jpg

 

Edytowane przez elemeledudki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a doradzi mi ktos, jak wyczaic moment na zaprzestanie lania nawozow i rozpoczecie plukania ?

Oraz curring, czytalem ze dobra opcja jest calego krzaka sciac obrac powiesic do gory nogami, potem sloik lodowka otwieranie zamykanie itp.

badz pojedynczo topy scinac te ktore mozna, odkrywajac tym samym dolna czesc rosliny dla swiatla i czekac az dojdzie tym samym powiekszajac plon.

IDEE? 

Edytowane przez elemeledudki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+