Skocz do zawartości
thc-thc

grower

box - went + neut


hooliday

Recommended Posts

nigdy nie mialem doczynienia z taka powierzchnia wiec ciezko mi powiedziec jaki wentylator. Pamietam jadynie ze liczy sie dobra i szybka  wymiana powietrza, powinna byc 30 razy na godzine. Oblicz jaka to powierzchnia i dobrzeich taki wentylator.

Taka powierzchnia jest duza wiec i mocne swiatlo powinienes zamontowac a mocne swiatlo to i duzo watow bierze to tym bardziej oplaca sie foto 12/1

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema. Na taki box lepsza by byla lampa 600w chyba, ze masz problem z temp to wtedy 400w powinna dac rade, ale bez wielkiego wow. Co do zapachu to od jakiegos czasu licze tak, ze wybieram went i filter o pojemnosci podobnej do mocy lampy. Jak 400w to okolo 400m3/h, a jak 600w to okolo 600m3/h - nie wiem czy to dobre rozwiazanie, ale wydaje mi sie, ze jest ok.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

O 25.11.2017 o 13:22, Chory Królik napisał:

lepsza by byla lampa 600w

idealna :) 

O 25.11.2017 o 13:22, Chory Królik napisał:

Jak 400w to okolo 400m3/h, a jak 600w to okolo 600m3/h - nie wiem czy to dobre rozwiazanie, ale wydaje mi sie, ze jest ok.

ja też tak liczę, ale jest wyjątek... teraz mam w namiocie 240x120x200 jedną 600W na szynie i wentylator o mocy 300m3/h bo jedna lampa na tak dużą powierzchnie nie nagrzewa się bardzo więc i wentylator słabszy. Ale w tym przypadku trzeba mieć porządny bo w 1x1 w lato robiło się bardzo gorąco...

O 24.11.2017 o 14:54, hooliday napisał:

czy przy takiej powierzchni opłaci się fotop 12/1 ?

przy 600w, jasne że tak :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+