Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hps 600 w 9x Money maker big devil auto mobby dick


zielonylemur

Recommended Posts

Witam wszystkich .                             Zgodnie z obietnica zakładam pierwszego Growloga . Cel to 500 z boxa 1,2x1,2 grzany 600w sodowka   . W środku wentylatory i nawilżacz oczywiście stacja pogody tez jest . W środku rośliny obecnie na vegu Ok 21 dni podlewane sama woda . Roślinki jakie mam to 9x Money maker od dp , reszta to big devil oraz auto mobby dick nasiona wszystkie feminizowane  .jaj roślinki podrosną i nie będą się mieścić wskoczą do mniejszego  Boxa. Dziś mam zamiar przesadzić te mała do większych donic. Nawozy jakie mam to green sensation na wywołanie kwitnienia , terra grow , terra bloom , mały zestaw nawozów try pack biobizz  rippen oraz ukorzeniacz . Planuje trening lst i przycięcie szczytów . Liczę na wasza pomoc i wskazówki . PH sprawdzam dwoma testerami jeden zwykły miernik elektryczny a drugi test kropelkowy PH Ok 6.juz pomału mogę lst wprowadzić ? Jakie radzicie nawozy na początek?

IMG_1260.JPG

 

 

Edytowane przez zielonylemur
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Słoneczko za wysoko dziś obniżę na jakieś 50 cm od doniczki powinno być Ok. Medium zwykła ziemia ogrodnicza z dolomitem i perlitem .Pomaga mi kumpel i jak ja wyjeżdżam i on ma tendencje do tego aby było za mokro co napewno Tez nie wpływa korzystnie . 

Edytowane przez zielonylemur
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No raczej przegina z tym podlewaniem zamontuj jakis mieszający wiatrak niech ta ziemia zaczyna odparowywać i lampa niżej najlepiej jak by było z 26 c na szczycie planta i zero nawozów bo pewnie kogoś juz pokusiło zeby je stosować.Wszystko ładnie przygotowane sprzet dobry a wszyscy jebią uprawe tym medium jak masz doswiadczenie z nawozami to dobra ziemia light mix która ma mało nawozów w sobie wtedy mozesz nawozić wczesniej a z tym syfem z ogrodniczego same problemy miejmy nadzieje ze ładnie odbija 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja lece na tym https://www.growbox.pl/product-pol-3448-BioGreen-Ziemia-Light-Mix-50L.html   ale co rolnik to inne wybory proponuje jest duzo dobrych ziemi.

Dawno temu latało sie z łopatą po łące i czarnoziem z torfem sie wykopywało plus dodatek skruszonego styropianu by ziemia sie nie ubijała przy podlewaniu i tez pieknie rosło ale to było dawno hehe 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

Fajnie ale widać cierpią od przenawożenia. Jak kolega Kot napisał, ziemia to podstawa, a te zwykłe są często nawożone już i mogą być problemy co widać po maluchach...

Masz bardzo dużo różnych nawozów, nie mieszaj ich, ale zrób sobie test, połowę roślin leć na jednym producenci drugą połowę na drugim producencie, będziesz miał porównanie :) 

Ja bym dawał im teraz tylko samą wodę...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+