Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wygląd od Palenia


sandman118

Recommended Posts

Moim zdaniem to zbyt stereotypowe myslenie. Zalezy to od wielu czynnikow czyli dieta, tryb zycia, jakosc palenia itp. A sporadycznie jak ktos pali to mysle, ze nie ma az tak bardzo negatywnych skutkow w wygladzie. To przynajmniej moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie, to nie od palenia a od diety, dbania o własne ciało, stylu ubioru, dbania o higienę i stylu bycia/życia... 

Niestety przylepiono nam palaczom marihuany etykietkę "brudasów", wcale się nie dziwię... Wystarczy na targach się rozejrzeć... Większość to brudasy...

Ale plus tego taki że jak ktoś dba o siebie to nikt nie połapie się że jesteście skopceni ;) 

Także jak ktoś wygląda na ćpuna to nie od trawki a od całego jego stylu bycia... To jest tak jak ktoś pije piwo i co ? Od razu ma wyglądać jak menel ? Nie to styl bycia... 

 

Po mnie nie poznał byś się że palę bardzo dużo od 13 lat :D Może wiele wiele lat temu jak byłem młody i latałem w dresie z ogoloną łepetyną jak idiota...

Aby odnieść sukces trzeba także wyglądać i reprezentować coś sobą... Ale do tego trzeba dorosnąć...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie, jak można w ogóle takie pytanie zadać? Na nasze zdrowie i wygląd największy wpływ mają trzy rzeczy - dieta, aktywność fizyczna i stres. Wdychanie dymu do płuc nie jest zbyt zdrowe, ale nie będziesz od tego wyglądać na ćpun. Pewnie znasz masę osób, kótre codziennie zaciągają się dymem z tytoniu, czy oni wyglądają jak ćpuny?

Pamiętajcie ludzie, większość chorób na które zapadamy powodowane są przez złą dietę ( głównie ), niedobór ruchu ( aktywność fizyczna jest mega ważna dla zdrowia i ciała ) i stres ( powoduje podobnie jak zła dieta ogromną masę chorób ). Więc dbając i swoją dusżę i ciało możemy cieszyć się zdrowiem i zdrowo wyglądać paląc codziennie.

Inna sprawa, że nawet dbając o zdrowie można przypominać ćpuna, ale to już sprawa jak kto dba o swój wygląd i jak się ubiera. Nosząc dresy otagowane JP 100% na nie ma co się dziwić, że ludzie ( poza kolegami ze szkoły ) będą Cię postrzegać jako zjeba ;)

Edytowane przez PoLek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+