Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wyschnięte i powykręcane liście


Shagyalonzo

Recommended Posts

12 minut temu, Shagyalonzo napisał:

Wczoraj poobrywałem wszystkie stare liście i dałem pełną dawkę nawozu...

genialnie :Facepalm: raz piszesz że podlewasz samą wodą, teraz piszesz że dostały nawóz... I jeszcze poobrywałeś liście... Wiesz po co są liście ? To tak jak byś chorował a ja bym Ci jeszcze ręce upierdolił bo wyglądały mi na oklapnięte :D 

Już drugi raz wklejam ten cytat w ciągu kilku dni: 

Cytuj

Jednym z wielu licznych mitów na temat marihuany jest to, że duże liście tworzą cień i jeśli je przytniemy skorzystają na tym topy. Jest to nie tylko błędne, ale również szkodzi zdrowiu rośliny. Największe liście to po pierwszą fabryka pożywienia (fotosynteza), a kiedy obumierają zapas chlorofilu. W ciągu swego życia liście produkują cukry, które służą roślinie jako pożywienie i pomagają jej produkować nowe tkanki. W momencie kwitnienia te liście żółkną i schną, ale najpierw przekazują zakumulowany chlorofil do innych części rośliny. Jeśli je wytniemy, roślina będzie musiała wyprodukować brakujący chlorofil i nie będzie mogła skupić się na produkcji THC, który wszystkich nas najbardziej interesuje. Najlepiej pozwolić, by liście uschły i same opadły. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nic nie zjebales. 

Vito ja mu doradzilem zeby usunal stare zolte wiatraki i dolal nawozu. Jego roslina jest zdecydowanie glodna, a z zolte liscie nie zrobia sie znowu zielone, sa nie uzyteczne. Nie stresuj chlopaka, usuwanie starych lisci to zadna tragedia i wiem to po swoich doswiadczeniach.

Shagy niczym sie nie przejmuj. Obserwuj teraz zdrowe liscie czy po podlaniu nawozem jest lepiej czy nadal cos sie dzieje. Biobizzy sa tak slabe ze nie ma sensu lac na przemian z woda. Bedzie dobrze, zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+