Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

Growbox pod CLF 300W


Gość

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad wyborem rozmiarów growboxa pod takowe rzeczy wymienione niżej (kupiłam po taniości od koleżki bo wyjeżdzał). Myślałam nad 90x60x90, lecz wolę się dopytać :)
-CLF 300W DUAL z odbłyśnikiem
-Filtr weglowy 240-360m3
-Wentylator 125-185m3/h

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

CFL ogólnie jest słabe dosyć, choć nie najgorsze. Te 300W, to pewnie realnie tak gdzieś 220W. Nieraz piszą DUAL nawet na tych co nie są DUAL. Najlepiej wrzuć fotkę opakowania albo żarówki. A box jak Vito mówi. 80x80 będzie ok. Większego nie ma sensu. Ja bym dał nawet ciut mniejszy, tak 0,7x0,7 i 4 roślinki. Tylko żeby miał te 1,5 metra wysokości. A wentylator może być słabszy. Nic mu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lampazarowka CFL ProStar DUAL 300W 6400K-2100K  to ta :)

W dniu 6.10.2017 o 16:24, Dzielnicowy napisał(a):

CFL ogólnie jest słabe dosyć, choć nie najgorsze. Te 300W, to pewnie realnie tak gdzieś 220W. Nieraz piszą DUAL nawet na tych co nie są DUAL. Najlepiej wrzuć fotkę opakowania albo żarówki. A box jak Vito mówi. 80x80 będzie ok. Większego nie ma sensu. Ja bym dał nawet ciut mniejszy, tak 0,7x0,7 i 4 roślinki. Tylko żeby miał te 1,5 metra wysokości. A wentylator może być słabszy. Nic mu nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmmm. Są takie dual 2w1, że oddzielnie świeci na wzroście i oddzielnie na kwitnieniu i mają nawet takie małe przełączniki wbudowane. Ale ta, to mi się wydaje, że jednocześnie świeci zimną i ciepłą barwą. Ma po prostu w niektore rurki inny gaz wpuszczony. No nie wiem. Opis sklepu ubogi jak zwykle. Ja bym ją zostawił. A jak wymieniać, to na hps, jak vito pisze. Lub dobrego leda. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 7.10.2017 o 12:04, Vito napisał(a):

dual - oznacza że jedna strona świeci na zimno a druga na ciepło, czyli na kwitnienie masz 150W a nawet i mniej bo to nierealne moce...

Bierz tą jeżeli chcesz CFL: Lampazarowka CFL ProStar  300W-2100K

Ja bym wolał HPS 250W...

Niestety clf juz jest u mnie, bo kupiony od kolezki  za grosze, bo wyjezdzal 😕 Na stronie pisze, ze ma jedynie 13500LM
Czy to jest wystarczajace do 80x80? Czy moze 60x60?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+