Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pc box (no name )


powel

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj

mi wygląda na popalona ale nawozami, pierwszy błąd to gleba, gleba to podstawa, musi być najlepsza a te z zupamarketów to tragedia... Dolałeś coś z tych super nawozów coś zakupił ? Kolejna tragedia... 

Moja rada, zmień ziemię na dobrą, jakiś light mix. Przy okazji przesadzania rozdziel rośliny, jak nie innymi doniczkami to jakąś plastikową przegrodą. 

Na samej dobrej glebie bez nawozów w takich warunkach powinno lepiej pójść niż na obecnej glebie z tymi nawozami do pelargonii ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rozumiem mam przegrode w donicy (1 roslinka zostale niechcacy troche poturbowana ale zyje ;p)  co do tych plam mysle ze to wina temperatury poniewaz sa straszne upaly i nie moge sobie z nnia poradzic max 30 stopni i zbijam do 26-27 co do nawozow nie leje raz tylo podlalem biohumusem  by zobaczyc czy to jakis nie dobór ale nic nie uległo zmianie co do ziemi to czy zakupie taka w castoramie jak tak to prosze o jakiegos linka ,a i jeszcze czy w satoramie dostane jakis ph meter ? cos wmiare taniego a dobrego ? bo kiedys szukalem i nic takiego nie moglem znalesc .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na forum masz dział sklepy i reklamy, tanio dorwiesz worek 20/25L dobrej ziemi, ja stosuje light mix'a od biobizza ale to już kto co lubi. Byle by był to light mix, jak najmniej nawozów. 

Od razu popatrz sobie na ph metry. Ale przy tak małym projekcie taniej wyjdzie Cie kupować dobrą wodę w baniakach 5L. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+