Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaka wysokosc?


uczmuczuczbar

Recommended Posts

Siema. Nie chce być nie miły ale te pytanie jest głupie.. Tego nie da się przewidzieć, chyba że ktoś ma umiejętności jasnowidzenia. Jesień ma się nijak do tego bo wtedy już będzie kwitnęła a nie rosła. Odpowiedź jest zawarta w Twoim pytaniu ;)

Cytuj

max. może mieć 2 metry

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, Czcz napisał:

Siema. Nie chce być nie miły ale te pytanie jest głupie.. Tego nie da się przewidzieć, chyba że ktoś ma umiejętności jasnowidzenia. Jesień ma się nijak do tego bo wtedy już będzie kwitnęła a nie rosła. Odpowiedź jest zawarta w Twoim pytaniu ;)

 

Siema. Nie chce byc nie mily ale wydaje mi sie jajka chca pouczac kure. Skoro roslina moze miec max 2m to moze osignac swoj max jesli wykielkujemy ja powiedzmy w kiwetniu czy nawet pod koniec marca. Jezeli chce zeby wystartowala w czerwcu to wiadomo ze 2m nie osiagnie. Dla tego pytam sie ile moze urosnac w tym okresie. Jezeli ktos ma wiedze ile w ciagu miecha moze wystrzelic to moglby mi pomoc. Wiem ze kwitnienie jest uzaleznione od dlugosci dnia sam to napisalem wiec nie musisz mi tlumaczyc i dlatego uwzglednilem ze jesien jest we wrzesniu by mozna bylo to wyliczyc. Podpowiem ci jeszcze ze jezeli byla by to sativa to podroslaby jeszcze troche bo ma sklonnosc do wyciagania sie podczas kwitnienia. Pytanie brzmi ile mniej wiecej moge odjac od max wysokosci jesli roslina bdz rosla od 2 miechy krocej?

 

Edytowane przez uczmuczuczbar
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W tym momncie to chyba ja bede najbardziej niemily i powiem Ci kolego zebys usiadl na dupie i bral do siebie to co Ci ludzie tutaj pisza, a nie sie wymadrzac. Nikt nie jest w stanie przewidziec ile to Ci urosnie, bo zalezne jest to od genotypu, ziemi w jakiej sie uprawia, ilosci swiatla, nawozow, tego czy bedziesz trenowal rosliny itd. Dodatkowo choroby, zwierzyna itp. Skoro zalezy Ci na okresie 3 miesiecy i nie duzym wzroscie to wez sobie jakies automaty i bedzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+