Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Sloikowane- jak rozpoznac plesn?

joka.menas

Recommended Posts

Witam. Mam sloikowane od dluzszego czasu topy (chyba ok 3-4 miesiace). Jak otworzylem je (jak co tydzien na 30 min) dzisiaj byly miekkie i troche zmieniony zapach, nie jestem pewny co do koloru, czy sie zmienil czy nie. Po pol godz zapach zrobil sie znowu bardziej ziolowy. Na sciankach sloika nie ma wilgoci itp.

I tu jest moje pytanie, jak moge rozpoznac plesn juz w sloikowanym sprzecie, na co musze zwracac uwage?

@Big Lebowski Jak w młynku się ciągnie a nie kruszy to wcale nie oznacza, że jest plecha. Równie dobrze może być mniej wysuszony materiał. Ja tylko taki robię, bo palenie jest wtedy łagodnie, nie drapie w gardło i smaczniejsze niż suchy wiór. Ale nie może też tej wody w topach być za dużo. Wszystko leży w słoikach nawet ponad pół roku i plechy nie ma. 

Ok dzieki wielkie za rady. Fakt, po jakims czasie w sloiku bylo za suche wiec na dzien dalem cytryne, ale to bylo miesiac temu.

Decyzja zapadla, sprzet poszedl do kosza. Cale szczescie tylko 2 sztuki. Jeszcze raz dzieki i udanego dnia zycze.

• Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+