Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

8x chemwag lub Moneymaker Cel 500 g suchara


zielonylemur

Recommended Posts

Siema wszystkim , proszę o poradę jak zapełnić przestrzeń w boxie , marze aby wyszło mi 500 suchego . A wiec tak box gotowy 1,2x1,2x2 m Hps 600 w i cooltube , podlewanie automatyczne kropelkowe . Medium kokos i hydro groszek 60/40 , doniczki 4x15l airpot reszta zwykle , myśle ze 8 roślin będzie Ok . Nawozy komplet od golden label ( a i b , pk , mg , roots i dodatkowo ripen ) pod koniec woda z melasa . Trening delikatny lst na wegu a pózniej scrog na całości . Krzaczorki tu czekam na wasze doświadczenia proponuje moneymaker od dp albo chemwag założony cel 500 g proszę o rady i czy według was możliwe jest wyciągnięcie 500 suchego na raz z takiego m2 . Z Fartem ziomko

Edytowane przez zielonylemur
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zalezy czy chcesz organike czy mineralne. Jesli organiczne to chyba jedne z najlepszych sa Atami organic, a jesli chodzi o mineralne to wedlug mnie Advanced nutrients lub canna.

Ja natomiast lece na zestawie biotabs, bo jest mozna powiedziec bezobslugowy i najbardziej organiczny jaki moze byc.

Na Twoim miejscu bralbym zestaw advanced nutrients i jak dobrze bedziesz go stosowal to wyrosna ci kolosy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Akurat ja nie jestem za wiele doswiadczony, zaczynam swoje przygody z growingiem, co jedyne jestem oczytany. Podlewam sam swoje rosliny, ale mam tylko 2szt, bo wole jak maja wiecej miejsca niz za malo. 

I tak tez bym Ci radzil, mniej roslin, ale lepiej wytrenowane. Zapraszam Cie do fotorelacji jak sie nie myle Ralphy81 w zakonczonych fotorelacjach, o ile dobrze pamietam wyciagnal cos kolo kg z 4 roslin na takim boxie jak Ty.

Oo znalazlem, trzymaj.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+