Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zbyt dużo co2 ? Pomocy


autowhite@o2.pl

Recommended Posts

Witam zmagam sie z pewnym problemem pod wlot boxa mam podlaczona rure pasywna ktora jest zaciagane ogrzane powietrze przez promiennik gazowy propan butan.

i rosliny opadly nie sa przelane ani nic z tych rzeczy oswietlenie to 2 x spectrolight blast 320 wentylator canfan 800m3 + filtr i nie wiem o co chodzi ,ze niby maja za duzo dwutlenku jak odstawilem ogrzewacz to pomimo ze temperatura spadla to rosliny ozyły jak podstawilem to znowu opadły nie mam swoich zdjęć

niestety nie moge wyłączyć promiennika bo temperatura mi spadnie do 15 moze mniej stopni.

Z góry dziekuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie to zebym sie madrzyl no ,ale ze spalania propan butanu jedyne co powstaje to h2o; co2 i troszke co . Gaz nie ma tak bardzo trujacych spalin. Temperatura na wlocie ogolnie to 26 -27 stopni. I tyle utrzymuje.

Prad odpada bo i tak chodzi termowentylator 1000w w boxie to i tak za duzo juz pradu. Wlot caly czas jest pasywny pod spiro jest podstawiony promiennik.

Edytowane przez autowhite@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+