Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pomoc Kalashnikowa


Gość Daro7288

Recommended Posts

O 18.12.2016 o 22:39, Drwal napisał:

@Daro7288 Każdy ma swoje zdanie. Jak chcesz to tak zrób, ale raczej nie spodziewaj się spektakularnych efektów. Ja kiedyś zrobiłem tak w ramach testu i między jedną a drugą nie było żadnej różnicy, także szkoda sobie głowę zawracać. Co do wypowiedzi killerblablabla to chodziło mi o całokształt. Raczej nie słuchaj jego rad...

@bart85 musiałem, bo przecież tego się czytać nie da :zen:

 

No jo, po co mam słuchać i tak robię po swojemu... Rośnie mi i tyle... Żadnych eksperymentów nie będę robił, bo nie da się jej udoskonalić w małą skalę byle czym... :D pozdro bless :puff:

 

O 18.12.2016 o 23:27, Drwal napisał:

Amen :D 

Na wieki wieków :indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko wszystkim, wczoraj była kosa i dała mi 135 mokrego, po wysuszeniu pewnie 30 będzie... :-) Ale jestem zadowolony, bo smak jest słodki, korzenny a haj jest zajebisty jak na bani i ciele... :-) Dziękówa wszystkim, którzy pomogli i doradzili... :-) Pozdro dla was, Bless...  :trawka::indiana::bongo::zen:large.IMAG0805.jpglarge.IMAG0804.jpglarge.IMAG0803.jpglarge.IMAG0005.jpglarge.IMAG0004.jpg

Edytowane przez Daro7288
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+