Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Zapylanie...


dzikii

Recommended Posts

Witam. 

Będę miał w boxie nortern light i blue widow. 12/12 od sionka.Chcę zrobić z nich trochę pestek.Tylko mały problem - nie mam żadnych nasion regular. Czy możliwe jest zapylenie ich pyłkiem który ktoś mi prześle? Nie przeterminuje się ten pyłek? No i kiedy zapylać? Jak ktoś ma pyłek z jakiejś fajnej odmiany niech da znać - dogadamy się :big-joint:

Link to comment
Share on other sites

hmmmm dzięki mrinferos - na femi mi nie zależy, choć 45 zyli kusi, ale nigdy tego nie robiłem, no i całą roślinkę trzeba poświęcić, to raczej nie wchodzi w grę. Ja chcę normalnie B) pędzelkiem, tylko pyłku brak i nie wiem czy się nada.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej, aby zrobić normalne naturalnie nasiona musisz mieć pyłek męski, najlepiej tej samej odmiany, wtedy zrobisz pestki drugiego pokolenia (F2). Z tego co mi przebłyskuje w głowie to pyłek bardzo szybko traci termin przydatności, trzeba go odpowiednio przechowywać. Pyłek też musi dojrzeć.

Ja będę za parę miesięcy zajmował się nasionami to i będę miał różne pyłki ale to przyszłość... Także niedługo uzupełnię swoją wiedzę i wiedzę forumową o rozmnażanie roślin na własnym przykładzie :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+