Skocz do zawartości
thc-thc

grower

wentylator bardzo cichy


skun03

Recommended Posts

który najcichszy kanałowy wentylator do małego boxa 40x50x180: 0.45 m3 najlepiej regulowaną prędkość?

czy taki będzie wystarczający TD-160/100 SILENT ??

Czy jezeli bede mial za duzy wentylator to moze zaszkodzic?? Bo z tego co widze wieksze sa cichsze

Edytowane przez skun03
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo. Ja mam td silent 350/125 silnik, wirnik wszystko bardzo ciche.Chalas robi szum powietrza i przydalyby sie  przewody izolowane, ale z nimi brakuje miejsca. Mam 1m/1m i po dlugosci wchodzi na styk.W galeri mam fotke tego wentylatora. Polecam szukac w sklepach budowlanych,zawsze troche taniej.Mam mieszajacy i on robie wiekszosc dzwiekow :) 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to git dzięki. A jeśli chodzi o lampę myślę nad tym zestawem czy znacie jakiś lepszy zestaw? chodzi mi żeby był dobry i łatwy montaż i na żarówkę 150W HPS i bezpieczny przede wszystkim

,,COOL TUBE -fi 125mm 38/48cm"

https://www.progrower.pl/komplety-hps/936-hps-gib-150w-cooltube-kompletny-zestaw.html

I jeszcze wracam do pytanie dotyczące wentylatora, czy mogę kupić wentylator jeszcze mocniejszy bo jest najcichszy

Wentylator kanałowy TD 350/125 SILENT wydajność 380/280

   

 

Edytowane przez skun03
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+