Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Pomysł na boxa/alternatywa dark room


Destroyed

Recommended Posts

Cześć wszystkim, niedługo planuję budowę boxa. W mojej myśli jest zakup szafy składanej na metalowym stelażu o wym 75x45x150. Na pewno w planach będzie obszycie materiału np. mylarem. Oświetlenie to będzie HPS 150W, wentyl wylotowy ,nie wiem jeszcze jaki ale na pewno 125m3/h + filtr węglowy 125m3/h,do tego jakiś wlotowy wentyl np komputerowy. I oczywiście duperele typu stacja pogody itd . Proszę o oceny i sugestie oraz o odpowiedź na moje pytanie: ma ktoś pomysł jak te wentyle przymocować w takim materiale?  Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Wpadłem na drugi pomysł. Szkielet można wykonać samemu Np z rurek pcv i na to plandeka zapinana na rzepy,na nią nakleić folię czarno-bialą i w sumie wsio :D ale do tego potrzeba umiejętności szycia :D jutro pomyślę jak to powinno wygladac. Proszę o sugestie,opinie,hejty. Z góry dzięki.

 

Link to comment
Share on other sites

Tak wyglądałaby siatka plandeki sklejana na rzepy ,kreski to rzepy jak coś . Problem tylko jest z drzwiami, ale myślę że odczepienie jednej ścianki na te 10 minut to nie będzie problem. Nie mogę zdjęcia niestety wstawic ,ale jest na moim profilu w aktywnosci.

tmp-17545-IMG-20161017-190255-1006514424.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+