Skocz do zawartości
thc-thc

grower

>>>1000w<<< 1 taka uprawa na trawce, ale proszę o wsparcie;)


irasek

Recommended Posts

Witam, chciałem zacząć uprawę pod 1000w:) nie jakieś 600+ ;/ ... widzę że jestem założycielem hps 1000w xDDDD 

niestety hodowlę planuję na 2017. jestem trochę doświadczonym rolnikiem out i jakaś lampa 250. \

oto mój opis: 

namiot-http://growbox.pl/product-pol-439-Dark-Room-150-R3-00-150x150xh235-nowa-wysokosc-.html

lampa- chciałbym 1000w, ale nie wiem czy lepiej nie zacząć od 600, czy nawet 400 . . nie wiem czym się różnią magnetyczne od cyfrowych i jakie są lampy dobrej jakości i z jakich stron kupić;/

...nie wiem do końca jaki sprzęt zastosować (wentylacja itp. )

ziemia pewnie doniczkowa, nie chcę dużo chemii

nawozy- pewnie GHE na weg.(b.dobre) i HESII , lub CANNA na bobki

nasionka:) - na początek jakieś automaty, żeby zobaczyć. . później ch wie.. i satindi;D

zaczynam przebudowywać dom i będę miał trochę miejsca . . na końcu pokoju będzie szafa tylko 2m szafa na ubrania to nawet sporo . . nie chcę żeby było bardzo widać . . nieważne . .  w późniejszym czasie opiszę co i jak . . . co do kasy , to widzę że sama lampa+box 3500 lub 2500. . w zależności od cyfr.(2300) lub magn. (1000zł) . . a reszta właśnie liczę na porady co więcej . . nawet nasionka;D

piszcie, elo;P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

Cytuj

lampa- chciałbym 1000w, ale nie wiem czy lepiej nie zacząć od 600, czy nawet 400 . . nie wiem czym się różnią magnetyczne od cyfrowych i jakie są lampy dobrej jakości i z jakich stron kupić;/

1000W robi robotę, na taki namiot co chcesz to dobra moc, lepsze są cyfrowe, jak masz kasę to nawet się nie zastanawiaj i wybieraj cały zestaw HPS Gavita 1000W, kupuj tylko od pewnych growshopów, masz reklamy na forum sprawdzonych i pewnych. A najlepiej osobiście nie zostawiać żadnych danych.

Ja polecam ziemię Biobizz light mix i zestaw nawozów biotabs - pełna organika :) 

Olej automaty, weź sobie jakieś pełnosezonowe :) a jaka odmiana... może coś z klasyków :) 

 

powodzenia

 

 

a co do wentylacji, 1000m3/h wentylator typu airbox (radialny), filtr tej samej przepustowości. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+