Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

2x Critical - 24 dni flo


zasobnik

Recommended Posts

Witam wszystkich ponownie. Miałem nadzieję że nie będę musiał dodawać już postów z jakimiś problemami w uprawie, ale niestety po bardzo pięknym początku z moimi pannami znowu cos się dzieje niedobrego.

Pare informacji 

Box - moja super lodówka ;)

Nasiona - Critical (Advanced seeds)

Ziemia - Canna

Nawozy - Canna (weg, flores, cannanzym, rhiztonic, boost, pk13/14) + PH down Advanced Nutrients

Swiatełko - 100W HPS

Panny kwitną już 24 dzien. Przez ten czas dostały 4x nawozy (flo, cannanzym, boost) a raz calmag i raz pk 13/14

large.DSCN3832.JPGlarge.DSCN3831.JPGlarge.DSCN3830.JPGlarge.DSCN3829.JPGlarge.DSCN3828.JPGlarge.DSCN3827.JPG

 

Co o tym myślicie? Czy to może być magnez? Ph raczej staram się ogarniać.A jeśli magnez to oprysk z calmag ? Doglebowo dostały już raz na chwilę jak by było lepiej, ale pewny nie jestem :)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no właśnie tez takie mysli chodziły mi po głowie, ale czy to możliwe? Papu dostawała. A skoro tabela canna pokazuje dawki na tydzien bo tak je rozumiem to i tak dostały więcej niż powinny... Zapodam im dzisiaj konkret oprysk, niestety przy włączonej lampie i zobaczę co będzie się działo... jak nie pomoże to flush

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam po kilku dniach. 

Niestety dziewczyny znowu cos grymaszą... Nie mam pojęcia co to może być. PH sprawdziłem i według kropel mieści się w granicy 6-7

Jest to około 38 dzień Flo. Wydaje mi się że ogólnie stanęły i nic się nie dzieje...

Przeleałem je ostatnio wodą. Macie jakieś pomysły co im może dolegać? Liście się robią żółte a czasem prawie pomarańczowe. Czasem na żóltym liściu widać czerwonawe przebarwienia. Łodygi chorych liści też są czerwone. Pomóżcie proszę :)

 

large.IMG_20161012_180256.jpglarge.IMG_20161012_180244.jpglarge.IMG_20161012_180234.jpglarge.IMG_20161012_180224.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+