Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwsza uprawa. BigBang AF


ZiutekMorderca

Recommended Posts

Siema wszystkim :) jestem nowy na forum. Nie mogłem założyć tematu, ale po przejściach dałem radę. Nie wnikajmy.. mam 3 krzaczki BigBang AF. Rosły na parapecie, słabe warunki tm mialy więc później stały na dworze, pełen legal :) stwierdziłem że postawie je w szklarni. I jest już wszystko ok, zaczęły kwitnac. Na wzrost dostawały Biohumusa. Teraz leje plantona K co drugie podlewanie. Powiedzcie mi czy dojdą? Ile mniej więcej do kosy, i co mogę poprawić. ;) Przepraszam jeśli coś źle napisałem. Pozdrowienia :)  

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Robiłem BB też na pierwszą uprawę, ja nie wyrobiłem się w czasie i musiałem ścinać wcześniej, bo pleśń je brała już...ale takie uroki uprawy jak się zaczyna pod koniec lipca, bo człowiek się jeszcze nie znał. Na razie o końcu to Ty nawet nie myśl, one dopiero kwitnąć zaczynają, to miesiąc ponad, pewnie połowa/koniec października o ile pleśniak ich nie zacznie łapać, ale to później się będziesz martwił jak będą topy się tworzyły. Z fartem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dopiero zaczely kwitnienie jak bedzie slonce jako tako to  minimum 8 tygodni 

Spróbuj  kupic cos lepszego na kwitnienie typu plagron alga bloom i lej im cala  dawka jak na opakowaniu ( tam sa naturale hormony wzrostu ) ale to jest podstawowy nawoz mozesz dokupic 250ml big buda od 2 tygodnia kwitnienia powodzenia , ale bez dobrego kopa  ( nawozu ) i troche slonca tego nie widze... 

Czas ucieka z fartem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+