Skocz do zawartości
thc-thc

grower

2 x auto mango & 1 thc boom - pojawił się problem


Marcinq96

Recommended Posts

Dzien 35 weg

Podlewam roztworem nawozu co drugie podlanie (nadal nikt nie rozumie ?)

Wody ok 1.2L np. W wtorek

Roztworu nawozu 800ml np. W sobote

Roztwor biobizzu 2-4ml/l 

Nie wiem co to za zaleznosc ale podlewany nawoz szybciej wyplywa spodem donicy. Stad nie podlewam 1.2l nawozu przy temp 27/30 roslinki maja co 2/3 dni juz sucho. Jesli chodzi o rozwoj to chyba sie ruszylo ale martwi mnie wciaz "thcboom" ktory traci kolory.. pozniej dodam bez led. 

b008c49582861282.jpg

bff8ecb78b9f6717.jpg

d1736f6a9a4e2fe5.jpg

Takie pytanko mam co do SugarMangoRyderAuto - przycinac automaty?

czy moze przyciac z zoltych lisci thcboom ktory nie jest auto? 

Kiedy wrzucic je na flo ? Nawoz do flo dopiero jak zmienie leda na flo? Dziekowac z gory za odp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka,

Dobrze idzie. który tydzien w/g tabelki biobizza robisz? 5? 6 bedziesz zaczynał?

Masz wszystkie składniki?

Ja stosuje full zestaw i nie narzekam.

2 godziny temu, kapulater napisał:

. Tak ogólnie to tylko ta pierwsza jeszcze nie kwitnie, te z tyłu już ładnie topy budują.
Z auto liści to tylko te co naprawde przeszkadzają jeśli się nie mieścisz, a tak to tylko te które same chcą odejść czyli żółte, jesiennej barwy.

Ta z przodu to automat czy sezonówka? Ona wygląda na 3 rodzaj w  tym boxie - Leniwiec,

do ph wody wybierz się do akwarystycznego po zestaw do mierzenia, ocet na zbicie ph. 6-6,5ph optymalne.

pytanie mam jedno - co to za ledy, masz konkretnego linka do dostawcy?

Z fartem do mety.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

38weg

Dwie z tylu to auto mango te ktore kwitna, ta z przodu to sezonowka thcboom. Panel hydromars300w z olxa ( ten nie ma przelacznika na flo ) poprzednim ulegl awarii , wiec przelaczac na flo nie moge ale to chyba nawozem zasygnalizuje automatowi by sie przelaczal, sezonowka stoi od kilku dni w miejscu nieznacznie rosnie, doradzali mi by sciac 80% wierzcholka, teraz czekam na efekt. Sadze ze moze to byc efekt ph wody ktorej nieregulowalem? tak moja najladniejsza Pani wyglada w sloneczku :)

@kazmazze - akwarystyczny tj zoologiczny?:)

d30b049cb66e6ee7.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+