Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Skun Mazar


lucek548

Recommended Posts

Można podawac juz pk13/14  i  canna boost  była podlewana platonem K burza kwiatów  a ostatnio gnojowicą z pokrzyw z wapnem  tak ze azotu ma duzo w donicy chyba na przemian gnojowica z pokrzyw z pk13/14  tak niby nie wolno mieszac organicznych nawozów z naturalnymi widze jej to odpowiada 

 

SNC00986.jpg

Edytowane przez lucek548
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Można, ale nawozy naturalne rozwijają pożyteczną mikroflorę, a mineralne ja niszczą, także średni jest sens takiej operacji. Te popalone końcówki to raczej nie niedobór, wiec chyba średnio jej to odpowiada :) Plantom k to jest pk, choć są wersje z azotem. Narazie tam jeszcze żadnych kłaków nie widzę, więc wstrzymaj sie z pk. Jak nawalisz tony nawozów, to nie będzie lepiej, wręcz przeciwnie. Narazie możesz zostać jeszcze na ten burzy kwiatów, bo to chyba naturalne i na tej gnojowicy, byle nie przeginać z azotem. Gnojowica jej dość mocna i można z nią przedobrzyć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Albo mała donica. Rozpłatam donice szlifierą i posadze koło pomidorów i zapobiegawczo  opryskam na pleche Ridomilem Gold Mz pepite  67,8 Wg . Ogladałem prognoze długo terminaową na wrzesien pazdziernik w mojej okolicy  przymrozki dopiero od połowy pazdziernika jak beda przymrozki stary dobry sposób  daje sie parę zniczy na noc do szklarni 

Edytowane przez lucek548
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+