Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Skun Mazar

lucek548

Recommended Posts

Można podawac juz pk13/14  i  canna boost  była podlewana platonem K burza kwiatów  a ostatnio gnojowicą z pokrzyw z wapnem  tak ze azotu ma duzo w donicy chyba na przemian gnojowica z pokrzyw z pk13/14  tak niby nie wolno mieszac organicznych nawozów z naturalnymi widze jej to odpowiada 

SNC00986.jpg

Można, ale nawozy naturalne rozwijają pożyteczną mikroflorę, a mineralne ja niszczą, także średni jest sens takiej operacji. Te popalone końcówki to raczej nie niedobór, wiec chyba średnio jej to odpowiada :) Plantom k to jest pk, choć są wersje z azotem. Narazie tam jeszcze żadnych kłaków nie widzę, więc wstrzymaj sie z pk. Jak nawalisz tony nawozów, to nie będzie lepiej, wręcz przeciwnie. Narazie możesz zostać jeszcze na ten burzy kwiatów, bo to chyba naturalne i na tej gnojowicy, byle nie przeginać z azotem. Gnojowica jej dość mocna i można z nią przedobrzyć.

Albo mała donica. Rozpłatam donice szlifierą i posadze koło pomidorów i zapobiegawczo  opryskam na pleche Ridomilem Gold Mz pepite  67,8 Wg . Ogladałem prognoze długo terminaową na wrzesien pazdziernik w mojej okolicy  przymrozki dopiero od połowy pazdziernika jak beda przymrozki stary dobry sposób  daje sie parę zniczy na noc do szklarni 

• Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+