Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AK 47 - co się dzieje?


Pithekos

Recommended Posts

Cześć wszystkim, Chciałem się poradzić was forumowiczów w sprawie mojej roślinki :) Otóż jest to auto Ak 47 feminized. Niestety dużo przeszła i dlatego taki mikrus z niej (ale to nieważne). Chodzi o to, że liście zaczęły się robić żółte i w 2 miejscach była wygryziona dziura. Myślałem, że to przez przelanie wodą ale problem nie znika. Proszę o radę. Pozdrawiam! :) (poniżej zdjęcie mam nadzieję, że w miarę wyraźne)

 

 

DSC_0089.JPG

Edytowane przez Pithekos
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 minut temu, Vito napisał:

Witaj,

ściągnij sobie poradnik, i poczytaj o azocie

 

Czyli to jest problem niedoboru azotu tak? Zakupiłem na flo nawóz "Florovit do storczyków" o NPK 3+5+7. Jak to się ma do mojego problemu? (z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cytuj

Terra Max to kompletna pożywka na okres kwitnienia o starannie dobranym składzie, która zapewnia roślinie wszystkie niezbędne na ten czas substancje odżywcze. 

Nawóz można stosować codziennie przez całe stadium kwitnienia, idealny dla lekkich, bogatych w wapń gleb (doniczkowych) rozpuszcza się bezpośrednio w wodzie i jest łatwo przyswajana przez rośliny.

NPK: 
2-2-4
Dawkowanie: od 10 do 50 ml/10 litrów wody.


Zawartość opakowania: 250 ml.

https://grower.com.pl/pl/p/Ata-Terra-Max-250ml-podstawowy-nawoz-na-faze-kwitnienia/2475

Cena: 11,31 bodajże starczy na 250L roztworu lub 100L średniej dawki, i masz dobry nawóz a nie do storczyków :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+