Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Przesuszona czy chora?


oshik

Recommended Posts

Witam

niepokoi mnie wygląd mojego pomidorka. Jest to Auto Mazar, rośnie w wiaderku 10l zakopanym w ziemi. W wiaderku powierciłem dużo dziurek a ponieważ było brudne i nie dało się umyć postanowiłem wyłożyć je od środka workiem na śmieci. W tymże worku oczywiście też porobiłem dziurki. Ziemia jakaś kwiatowa zwykła z marketu. 

Wydaje mi się, że jest po prostu przesuszona ale nie jestem pewien. Zatrzymała się i nie rośnie, jest oklapnięta na czubku, listki ma pozakręcane do środka i dosyć cienkie. Ma ok 50-60 cm wzrostu i 55 dni życia. Zrobiłem zdjęcia ale było już ciemno i są kiepskie. Obok niej rośnie inna i jest zdrowa, jest w tej samej ziemi ale w doniczce nie wyłożonej folią. Zastanawiam się czy to może być przyczyna.  

Co myślicie?

Pozdrawiam:indiana:

z1.jpg

z2.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pewnie coś tam miała, ja używałem jeszcze plagron alga bloom pominąłem nawozy na weg bo pokazała już kwiatki. Ostatni raz używam gównianej ziemi, mimo że plancik obok jest na prawdę okazały. W weekend będę na spocie i się okaże co dalej z nim. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+