Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Reflowering? Iemon kush


gang plank

Recommended Posts

Czesc. Wybaczcie ze nie uzywam polskich znakow ale niestety urzadzenie z ktorego pisze ich nieposiada ;)

Roslina juz kwitnienia od 6/7 tygodni I myk polega na tym ze gdy wloski zaczynaja brazowiec nagle niewiadomo skad pojawia sie znow pelno bialych wloskow. Gdy juz bylem sie pewny ze zblizam sie wielkimi krokami do harvestu stalo sie to juz drugi raz. Czy to normalne? Wczoraj minimum 50% bylo brazowych a w tej chwili wszystko jest znow biale.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W sumie racja chciałem ciąć za 2 tygodnie a kwiatki mi nadal przyrastają na masie muszę je przywiązywać żeby pod własnym ciężarem łodyga się nie złamała.

Z tym że moje pytanie brzmi czy może być to spowodowane dodatkową ilością azotą z biobizzow (biogrow,bio bloom,top max)? PK 13/14 przestałem lać tydzień temu. Korci żeby ścinać bo owoce ostatniej uprawy skończyły się tydzień temu. Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale ktoś z doświadczeniem mógł y strzelic pi razy drzwi ile jeszcze kwiatkom potrzeba?

IMG 20160605 103601

IMG 20160605 103549

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+