Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

PRO uprawa wertykalna 1x1m^2 (marzenia...?)


szalonyszaleniec

Recommended Posts

Cześć, przyszedł mi do głowy pomysł, aby zrobić uprawę wertykalną (póki co sama koncepcja)

 

Czy dało by radę do tego boxa http://www.idroponica.it/vintage-v-100-103x103x200cm-secret-jardin~9084.html

 

wrzucić coś takiego x4

http://hemp.pl/produkty.php?inf=t∏=p48228135042698650985&kat=kat1708269099&podkat=&p=39&w1=1&ks=kat1708269099&pks=&sz=

 

I do tego automatyczne podlewanie?

 

Jakie światło? 600W HPS? 2x400W?

 

Jeśli jestem na złej drodze to bardzo proszę o naprowadzenie mnie na właściwą :)

 

Zastanawiam się jak można najlepiej wykorzystać 1m^2 jeśli byłbym w Hiszpanii przez pewien czas.

 

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema, przeliczmy to.

Masz dwie sciany naprzeciwko siebie w odleglosci 1m. Podany przez ciebie system ma głębokość 25cm. 25x2 i zostaje 50cm w srodku. Odleglosc doniczki od zarowki bylaby mniej wiecej 23cm. W takim razie szczyty jak blisko by byly? 5cm? 10cm? troche za blisko. hps 600w ogarnia mniej wiecej 1m werta. W twoim projekcie 2x600w pasowaloby idealnie. Jedynym rozwiazaniem moglaby byc wielka dwumetrowa cooltuba, choc to i tak ryzykowne. Projekt bylby konkretny, lecz bez watpienia bardzo ciekawy :) 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bądź można pokombinowac z rotacyjnym.

Przy Fi80 gł60 stelaż jak kółko dla chomika masz około 1,5m2 i jedna 600W starczy. Tylko wtedy najlepsze są klony.

Taki stelaz jak podales to możesz pomyśleć z rur i profili zamknietych PVC. Wtedy koszyczki bądź ziemia z nawadnianiem kropelkowy do kazdego.

Jeśli masz miejsce na wysokości to i grawitacyjne kropelkowe.

Mój pomysł to z bębna od pralki zrobić pod 100-250w. Jeśli jesteś "Pomysłowy Dobromir" to czujniki, sterowniki, obudowę etc. Z pralki wyciagasz i budujemy ;-D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za zainteresowanie. Majsterkowiczem raczej nie jestem, ale zawsze mogę zostać :P W sumie to jeszcze bardziej by mnie zadowoliło oświetlenie LEDami i wtedy chyba łatwiej by było wykonać taką konstrukcję owalną/prostokątną po środku; jednak chyba nie ma gotowców i będzie z tym trochę zabawy?

 

Myślałem, żeby wrzucić tam coś typu Jack Herer Auto.

 

Projekt najchętniej zrealizowałbym w Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+