Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

HomeBox , przepłacę?


henrykkk

Recommended Posts

Witam!

Jestem kompletnym świeżakiem i mam kilka pytań początkowych.

Rozważam zakup growboxa Homebox Q80, i mam pytanie czy przepłacę wybierając tą firmę ? 
Może lepiej kupić coś tańszego na start , mam do wyboru na przykład Garden HighPro Basic 80 ,który wyniósł by mnie jakieś 180 zł taniej...

Nie mam możliwości zobaczenia rozłożonego boxa (tego Garden High Pro) a jeżeli chodzi o HomeBoxa to wygląda na porządny sprzęt na długie lata.


Może spytam co według was lepiej wybrać, zaznaczam że zaczynam przygodę dopiero ale chcę zainwestować swój czas i pieniądze na dłużej ,że tak to ujmę :)

Kupować będę raczej w sklepie stacjonarnym (obawiam się wysyłki- niepotrzebna inwigilacja)

Myślę ,że wynegocjuję jakiś rabat jeszcze z racji ,że porównałem ceny w internecie no i można dużo taniej wszystko wyłapać...

 

 

PureFactory 100 (719zł), Homebox 100x100x200 (899zł),

 

 

Garden High Pro Basic 80 (509zł) Homebox Q80 (689zł)

 

Nie wiem czy nie lepiej kupić 1m2 boxa tańszego i dorzucić trochę kasy i zainwestować w drugą lampę CFL250W , bo z tego co mi wiadomo na 1m2 , jedna sztuka CFL250W sobie nie poradzi.


Dużo się naczytałem tutaj na forum ale kurcze jakoś wolałem sam dodać swój temat, może mi coś podpowiecie bo mam wątpliwości czy nie przepłacę po prostu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+