Skocz do zawartości
nasiona marihuany

seedbay

konopie na raka


mareczek001

Recommended Posts

W Polsce uprawa/posiadanie/ jest nielegalne, dlatego bardzo ciężko dostać medyczną marihuanę, jak i olej lub produkty spożywcze.

Tutaj masz link do mojego znajomego, /admin - link wygasł/ może on pomoże na bazie olejków CBD, olejki te w Polsce są legalne, jak i ich skuteczność w leczeniu, wystarczy napisać do nich wiadomość a podchodzą indywidualnie do każdej osoby. 

 

Na forum jest też przepis na tabletki jednakże jak mówiłam wyżej w Polsce grozi za to nieadekwatna kara do czynu - co może przynieść dodatkowy stres, który w chorobie jest szkodliwy.

 

Musisz też uważać na olejki CBD sprzedawane w Polsce, 3/4 olejków dostępnych na rynku nie leczy - dlatego podaje pewne źródło, dobrego oleju.

 

 napisz do nich emaila, ja już ich poinformowałam. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam

prosze o pomoc

moj ojciec ma zdiagnozowanego raka jadra czeka na operacje

nie chce isc na chemoterapie tylko sprobowac lekow na bazie marihuany

nie wiem nic na ten ( medyczny ) temat wiec prosze o rady wskazowki itd

dziekuje z gory za jakakolwiek pomoc

pozdrawiam

marek

 

 

Witamy p. Marku,

 

Bardzo dobrze, że Ojciec chce spróbować preparatów z konopi. Jak nasza Koleżanka Ambasadorka wspomniała produkty są całkowicie legalne, nie posiadają THC i są niezwykle skuteczne. Mieliśmy już przypadki nowotworu jąder, w każdym z nich Pacjenci wybierali ekstrakt CBD ( 30% lub 50% CBD + CBDa ). Z racji, że organizm nie został naświetlony ani poddany chemioterapii należy bardzo poważnie rozważyć leczenie CBD, nie tracąc czasu. Dodatkowo niezbędne jest odkwaszenie organizmu oraz dodanie do diety wysokogatunkowej witaminy C oraz B17. W razie dodatkowych pytań proszę o bezpośredni kontakt, na naszej stronie znajdzie Pan, nie chcemy tutaj spamować, bo Dyrekcja portalu i tak jest wspaniała i wyrozumiała :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

witam

 

przepraszam ze tak pozno pisze ale bylem poza domem

dzieki za odpowiedz i informacje

mam kilka pytan:

1/czy moglibyscie bardziej szczegolowo to przedstawic?

jestem (jak juz napisalem ) zielony (nomen omen!) w temacie wiec:

-jakie konkretnie preparaty?

-jak je stosowac?

-ile kosztuja?

-gdzie moge je dostac?

nie mieszkam w polsce wiec legalnosc wobec stosowanego prawa nie ma dla mnie znaczenia

karj zakupow tez nie ma jakiegos znaczenia najwyzszym kryterium jest dla mnie efektywnosc

prosilbym o mozliwie szczegolowe rozwiniecie

 

z gory dziekuje i pozdrawiam

marek

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+