Skocz do zawartości
thc-thc

grower

szkodnik


koniowi

Recommended Posts

Ja tam bez chemii. Na tego auta chcę coś ala płot farmerski zrobić. 6kantówek wkopanych przynajmniej na 0,5m, i nad ziemią min 1m. Kilka pętli drutu wokół tego tak na wysokość pół metra aby uzyskać płot z oczkiem 3cm podłączone pod pastucha.https://www.youtube.com/watch?v=NisAijbdE-E

+dobrze ustawione i trwale umocowane daje wraz z moczem praktycznie 100 :excellent: % na zwierzaki :peace: .

Dodatkowo butelka Pet po dużej Pepsi z wywiniętą krawędzią górną w dół odizoluje ślimaki.

 Nie trzeba stosować chemii w rejonie spota :doctor:  .

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tam bez chemii. Na tego auta chcę coś ala płot farmerski zrobić. 6kantówek wkopanych przynajmniej na 0,5m, i nad ziemią min 1m. Kilka pętli drutu wokół tego tak na wysokość pół metra aby uzyskać płot z oczkiem 3cm podłączone pod pastucha.https://www.youtube.com/watch?v=NisAijbdE-E

+dobrze ustawione i trwale umocowane daje wraz z moczem praktycznie 100 :excellent: % na zwierzaki :peace: .

Dodatkowo butelka Pet po dużej Pepsi z wywiniętą krawędzią górną w dół odizoluje ślimaki.

 Nie trzeba stosować chemii w rejonie spota :doctor:  .

 

 

 

Nie trzeba ale, przyznaj ze po takich ulepszeniach o jakich piszesz twoj spot bedzie widoczny z dalszej odległości a chemia jest praktycznie niewidzialna,ale kazdy ma swoje podworko i robi jak uwaza mysle ze kiedy chemia nie przeszkadza pomidorowi to jest ok ;) co do moczu w 100% sie zgadzam i zastosuje pozdrawiam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stosowalem smialo pryskaj mialem watpliwosci ale zostaly one rozwiane co do wnyk nie na spocie a w bezpiecznej odleglosci jutro kolejne 5 wnyk zakladam dzis 3 zalozylem jak dziabne jakiego bazanta wstawie foto :)

 

Hej chcialem dopytac jeszcze na temat tego nawozu...zakupilem go , tak sobie czytam dawkowanie i zastanawiam sie ktore z tych dawek beda dobre dla pomidora sa tu podane rozne krzewy<drzewka> i do nich wlasnie sa podawane dawki np: grusza,śliwa,rosliny warzywne takie jak brokuł,burak,cebula cukinia kapusta pekinska,papryka pietruszka i seler to wszystkie ktore mam na ulotce..moje pytanie brzmi do ktorych z tych warzyw lub innych podanych moge podpasowac moja dawke dla pomidora aby była bezpieczna pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+