Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

żółknące wykręcające się liście i powolny wzrost


xOxKxOx

Recommended Posts

Canna professional jak sama nazwa mówi jest dla pro, jest to bardzo mocno nawożona gleba plus marny biohumus = to co Ci sie dzieje, odstaw ten nawóz do kwiatków, flush i tyle.

 

Nawozów różnych producentów się nie miesza i tutaj przykład właśnie tego.

 

Po za tym dlaczego nie masz tutaj growloga? jak trwoga to do boga...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Big Lebowski - marny Biohumus ? Jest wiele "podrób" Biohumusa które są mineralno-organiczne a prawdziwy BIOHUMUS 100% BiO jest na odchodach dżdżownic kalif. tworzy próchnicę która użyźnia glebę w naturalny sposób.

 

I  powiedz co da flush skoro Canna Pro jest mocno nawożona ? Przecież podlewanie mocno nawożonej gleby powoduje uwalnianie się nawozów. I chyba nie mieszał nawozów ...napisał o ziemi i tylko BIOHUMUSie.

 

A co do reszty to nie sposób się niezgodzić ;) Grow Journal Panie i problemy rozwiązujemy na bierząco :D

 

Poza tym wygląda to na przelanie ;)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przecież napisałem o tym ze jest nawożona...a Ty o fluszu 
Poza tym nie wiesz jaki to był Biohumus więc wniosek raczej nie na miejscu. Nie porosły by bo to nie wygląda na przenawożenie a raczej na przelanie.
Także bez zbednej polemiki ;) nie miesza sie min z bio ? Boostery sa bio a na flo miesza sie z pk , więc nie do końca jest jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Canna panie jest nawożona mineralnymi a nawozów bio z mineralnymi sie nie miesza, bez zbędnej polemiki.

Na samej wodzie lepiej by rosły.

 

 

jak ja nie lubie jak ludzie pisza glupoty. sory Lebowski ale nie masz racji. canna terra pro zawiera 70% organicznych skladnikow. I przeciesz w nawozach canna tylko Vega, Flower, pk13/14 sa mineralne. to jezeli piszesz ze si nie miesza mineral z organika to juz nie powinienem dodawac boost a I cannazym? bo na to wyglada ze juz samej ziemi nie powinien uzywac bo ma w sobie mix org/min.

kolejna sprawa o mieszaniu roznych marek nawozow. Gowno Prawda, ze nie mozna, moze sie nie powinno jak sie nie ma zielonego pojecia jakie skladniki I do czego potrzebuje roslina.

 a co do flusha w bogatych ziemiach, to w 100% zgadzam sie ze Scorp, ze to nie ma sensu. om wiecej wody tym wiecej nawozow sie aktywuje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a u mnie wygladało to całkiem podobnie. Wolny wzrost, jaśniejące młode listki i żółknące stare wiatraki i wykręcanie jak tutaj. Ziemia biobizz all mix. W koncu dałem jej cały zestaw trypacka pełną dawkę i roślina odżyła. 

U Ciebie w sumie młode listki nie są jakieś jasne więc raczej to nie jest głód. Ale wyglada podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+