Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Dwie z ośmiu roślinek więdną


zbieraczdoznan

Recommended Posts

Witam szanownych kolegów z tego wspaniałego forum. To mój pierwszy raz :)

Od jakiegoś czasu czytam Was i oglądam i w końcu zdecydowałem się na  własny box. Chęci są wielkie ale doświadczenie zerowe i w związku z tym poproszę o rade bo może znajdzie się ktoś kto rozpozna problem moich dwóch roślinek, które wyraźnie kiepsko się mają od około 1,5 tygodnia i wyraźnie odstają wielkością, grubością głównej łodygi  i ogólnym wyglądem od pozostałych.

 

Na zdjęciach jest cała plantacja i zbliżenia chorych roślinek

Parametry plantacji:

Nasiona: Critical Kush od Dinafem
Oświetlenie: 12/1 250W SL
Box: 1m/1m/2m
Podłoże: BIOBIZZ LIGHT-MIX
Nawozy: BioTabs ale bez Boom Boom'a
Wentylacja: 550m3 przykręcony na 1/5


Roślinki jeszcze na fazie weg i mają równo 20 dni od wysadzenie do docelowych doniczek

Zastanawiam się czy coś jeszcze próbować robić z tymi roślinkami. Dokupiłem Boom Boom'a i może nim coś próbować ? Czy odpuścić sobie bo nic z tego i tak nie będzie...

 

gallery_43180_1506_39801.jpg

 

gallery_43180_1506_171481.jpg

 

gallery_43180_1506_152048.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w moich critical kushach jeden z dwóch tez wypuszcza takie "szponowate" liscie. wszystkie wąskie, bardzo kruche i błyszczące. one na zwiędnięte nie wyglądają do końca, bo mają tylko pojedyncze listki przywiędnięte, a roślina przecież nie więdnie wybiórczo, partiami.

może to po porstu mutanty, tak jak ten mój. z tym, że mój od samego początku był inny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No faktycznie, jakby więdła do cała a nie poszczególne liście. Pocieszyłeś mnie bo bałem się, że coś jednak jest nie tak i zaraz pozostałe roślinki podzielą los tych dwóch. Tylko niepotrzebnie dostały wczoraj Boom Boom'a bo to nie pora była jeszcze na nie ale cóż, po Boom Boom'ie wyglądają bez zmian więc chyba nie zaszkodził. Ciekawe czy dadzą jakiś plon

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam pakiet startowy BioTabs, który podałem na początku. Teraz już sama woda, dopiero w piątym tygodniu podam kolejną porcję BioTabs'a zgodnie z zaleceniami producenta. Roślinom , które zwijały się jako pierwsze podałem dolistnie Boom Boom'a ale bez jakiegokolwiek rezultatu. Wentylator mogę podkręcić. Myślałem, że jak z temperaturą jest ok to ta wentylacja jest prawie zbędna tym bardziej, że i tak nowe powietrze nie dostarcza co2 bo nikt w tym mieszkaniu nie mieszka. Ale ok, zwiększę wentylację  do 1/2 bo na full zwija mi namiot :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam podobnie i watpie zeby to byla mutacja. to sie pojawia dopiero po drugim tygodniu. jak przelalem posline odstana kranowka ph 6.5 to wycieklo mi 5.7. czyli bylo w chooj za niskie, a co sie z tym wiaze roslina nic nie jadla tylko wszystko sie odkladalo. czemu tak sie stalo? do ej pory nie jestem pewny. podejrzewam ziemie bio bizz ktora ostatnio jest coraz gorsza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+