Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Głowny top nie kwitnie, boczne gotowe - co robic?


Gruszkaa

Recommended Posts

oswietlamy teraz 12/12.

Przewazajacym oswietleniem bylo i jest swiatlo sloneczne, bo tu, gdzie mieszkamy mamy bardzo dobre naswietlenie caly dzien. W sytuacjach, kiedy slonca nie bylo osiwtlalismy halogenem (+ dobra wentylacja) - wiem, ze przestepstwo, ale zbyt pozno o tym sie dowiedzielismy (odpusccie sobie teraz ocene wyboru halogenu, bo wiemy, ze to blad - nastepnym razem juz bedziemy wiedziec co robic, jak robic i z czym dzialac - skupmy sie teraz na tym, czy cos z ta roslina da sie jeszcze zrobic i jak. Chodzi o podpowiedzi).

 

Ile, Waszym doswiadczonym zdaniem, potrwa az boczne topy 'napuchna'?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak wspomagales cykl naturalny swiatlem z zarowki to nie powinno sie nic dziac, ale jak swiatlo dzienne uzywales naprzemiennie ze swiatlem z zarowy i dodatkowo zaburzyles jakos cykl to mogly sie podziac takie rzeczy. Musisz poczekac az ktos jeszcze sie wypowie. Na moje zdecyduj: albo lampa albo slonce. ja dalbym pod lampe HPS 12/12. A moze rzeczywiscie to jakis polautomat, albo GMO!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wydaje mi się że te boczne tez potrzebują jeszcze trochę czasu... Postaw je pod jakieś normalne oświetlenia z cyklem 12/12 i dojdzie wszystko. Ewentualnie tak jak pisali wyżej główny top zostawisz dłużej przy życiu. Tak czy siak pod dobre oświetlenie i poczekaj minimum 2 tygodnie nawet z tymi bocznymi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Rewegetacja, to nic innego jak powrót rośliny do fazy wzrostu.

 

Czyli ma jeszcze szanse zakwitnąc? 

 

I jeszcze pytanie, Waszym zdaniem, jest sens kupowac lampe HPS jeszcze, skoro to juz koncowka, czy polecacie cos tanszego. 

 

Wrzucam zdjecia topa jeszcze raz, popatrzcie na liscie - to normalne, ze liscie sa głownie jednopalczaste? Albo jest jedno wieksze skrzydło i dwa lub jedno malutkie z boku. 

post-43312-0-82558800-1445618996_thumb.j

post-43312-0-60079700-1445619013_thumb.j

post-43312-0-36242900-1445619028_thumb.j

post-43312-0-70086500-1445619042_thumb.j

post-43312-0-45702200-1445619057_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+