Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Początek kwitnienia małe przyrosty


grzehooo

Recommended Posts

Zastanawia mnie czy nie popelniłem jakis błędów podczas uprawy gdyz roślina zaczeła już kwitnąć a przyrosty przy lodydze w miejscu polaczenia liscia z nią sa strasznie małe szczególnie te na samym dole w jakims 20 dniu gdy byla niska i fajnie zaczynała się krzaczyć roślina ddostała pierwszą dawke biohomusa eco tego naturalnego 2 dni pozniej strasznie szybko skoczyl jej wzrost jakies 5-10cm.  Przyrosty przy pierwszych lisciach lisciach wiatrakowatych i przy 3 partii w tym momencie sa mikro maks maja po 2-3 cm co mnie strasznie dziwi przyrosty w wyzszych partiach są większe ale tez chyba plon z nich za bogaty nie bedzie od tygodnia wstawilem dodatkowe swietlówki tak aby światło dochodzilo do partii nienaświetlonych. Roślina ma zaczyna tworzyć kwiaty z których coś czuje bedzie mało plonu mimo jej wzrostu okolo 30-50cm. Czy to moze normalne dla tej odmiany i gibonki jeszcze urosną ora partie które jeszcze nie dojrzały naswietlanie prawie 24/7. Odmiana to: jakiś Royal king czy cos takiego juz nie pamietam nasionko od royal queen seeds a oto zdjecia nie mialem lepszego aparatu:


post-43055-0-34333200-1440361820_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+