Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Poczatkujacy szuka pomocy - pierwszy raz.


Boshxx

Recommended Posts

Siemanko .

Jak w tytule tematu jest napisane jestem POCZATKUJACYM Farmerem(wiadomo nie nastawiam sie na poczatku na nie wiadomo co jesli chodzi o plony) ale chcialbym aby ktos kto ma juz duze doswiadczenie (przez duze D) dal mi kilka prostych ale jakze przydatnych informacji na temat uprawy tej niesamowitej rosliny .

Pisze ten post ze wzgledu na to ze napotkalem juz 1 przeszkody ale o tym pozniej najpierw powiem co za odmiane mam ile ma juz czasu .

A wiec odmiana to WHITE WINDOW BIG BUD femenized i ma juz 32dni  poczatkowo chcialem uprawiac ja pod słońcem ale ze wzgledu na to ze pod tym naszym Polskim niebem jest roznie coraz czesciej mysle o tym zeby przeniesc je do boxa ( i tu tez mam Sporo pytan ) zdjecia 2 rozlin dam ponizej oglnie mowiac wystawialem rosłiny na dwor w miejscu gdzie przez cały dzien bylo slonce podlewalem je woda co 2-3 dni (sprawdzalem palcem czy jest wilgoc w ziemi jak nie bylo podlewalem) gleba to zwykla ziemia ogrodnicza . I teraz przyszed czas na opisanie problemu a wiec chodzi o to ze pomimo pilnowania aby rosliny mialy wode lisce zaczely robic sie zolte i usychac pierwsze polecialy od samego dolu i cholera jasna nie wiem czemu ( rolsiny maja juz 5 pieter) i tu nachodzi pytanie czy ja pomimo tego ze jestm poczatkujacy zrobile cos zle czy za czesto je podlewalem czy poprostu im czegos brakuje nie mam pojecia . uschniete liscie uciolem ( i tu tez nwm czy dobrze zrobilem ) jak widac na foto zaczynaja leciec juz tez inne liscie . pomocy bo nie chce zeby ich ch*j strzelil.

 

Pomozcie ale swoimi slowami nie podsylajcie mi linkow 

ewentualnie jesli nie chce wam sie pisac mozemy pogadac na teamspeak3 adress to Forest.voice24.pl ( dajcie znac jesli bd chcieli pogadac ) 

post-43006-0-26830600-1436361913_thumb.j

post-43006-0-93099000-1436361939_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witamy w naszych skromnych progach;) rosliny wygladaja na zdrowe i to normalne ze dolne partie lisci leca na ziemie gdyz to naturalny cykl zycia roslina wypija z nich soki i je usmierca to zaden problem;) ps czytaj duzo;) na forum jest wszystko

a ja się tu nie zgodzę naturalne opadanie liści zaczyna się w połowie fazy kwitnienia a wszystko co przed to choroba :) łącznie z żółknięciem

 

z tego co czytam kolega nie napisał o nawozach (wnioskuje że ich nie używa) i tu odpowiedź - roślinka powoli przechodzi w fazę kwitnienia i potrzebuje innych związków by kwitła prawidłowo :) 

 

jeżeli to auto... to możę być kiepsko... bez nawozów odbije się na plonie

jeżeli Full-time.... to wróć na wega oświetleniem 18/h poczekaj aż się zregeneruje... dodaj nawozy i znowu wejdź w faze kwitnienia oświetleniem 12/12 :)

 

 

 

a na drugi raz zainwestuj w nawozy i ziemie to podstawa dobrego plonu :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja się tu nie zgodzę naturalne opadanie liści zaczyna się w połowie fazy kwitnienia a wszystko co przed to choroba :) łącznie z żółknięciem

 

z tego co czytam kolega nie napisał o nawozach (wnioskuje że ich nie używa) i tu odpowiedź - roślinka powoli przechodzi w fazę kwitnienia i potrzebuje innych związków by kwitła prawidłowo  :)

 

jeżeli to auto... to możę być kiepsko... bez nawozów odbije się na plonie

jeżeli Full-time.... to wróć na wega oświetleniem 18/h poczekaj aż się zregeneruje... dodaj nawozy i znowu wejdź w faze kwitnienia oświetleniem 12/12 :)

 

 

 

a na drugi raz zainwestuj w nawozy i ziemie to podstawa dobrego plonu :)

nie wiem kolego czym sie sugerujesz ale z tego co widze to nie miales stycznosci wiekszej z uprawą  LIŚCIE ODPADAJĄ NA?TURALNIE

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+