Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zolkniecie lisci + zwijanie


Pinkyoov

Recommended Posts

Ma około dwóch tygodni. Bardzo wolno rośnie fakt, nie ma dobrego oswietlenia, jak narazie zastanawiam sie nad grow boxem, ale jednak w bloku bedzie to niezlym wyzwaniem - mieszkam w kawalerce, ale najbardziej obawiam się wentylacją ;/ kolejny dzien czytania! przypuszczalnie zabiore sie za pc grown box'a ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Keramzyt sobie odpuść (Są jego zwolennicy jak i przeciwnicy, ja należę do tych drugich. Uważam że jest zbędny). Dolomit i perlit jak najbardziej. 

Najlepiej byś jej zrobił gdybyś ją na zewnątrz wystawił na jakiegoś Spota. W domu bez odpowiedniego oświetlenia itp. nic z niej nie będzie. Może pare patyków.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, dodatkowe pytania, zastanawiam sie nad zakupem GrowBox'a wiem juz jaki chce rozmiar, wiec rowniez wiem jaka potrzebuje lampe, growbox 40/40/120, lampa cfl 125w, pytanie, czy jest sens kupowanie uzywanego growboxa? Co do roslinki napisze jutro, juz trzeci dzien stoi w nowej wiekszej doniczce z wymieszana ziemia + dolomit + perlit, doczytalem ze warto porobic dziurki w ziemi wykalaczka wiec tez tak zrobilem, ziemie staralem sie nie ugniatac, liscie troche sie podwinely bardziej.. licze ze z tego wyjdzie, zdjecie za kilka godzin ;)

 

Dodam ze rowniez mam miernik ph, ale jedynie wskazuje ze jest 7.0 niby obojetna.. ale jak sprawdzilem ziemie w klonie palmowym ktora jest kwasna, rowniez pokazalo 7.0, wilgotnosc i temperatura dziala, ale ph tak jakby nie.. miernik ogrodniczy zakupiony na allegro, jeszcze jutro potestuje na zewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witajcie wszyscy! Troche mnie nie bylo.. wyjechalem na poltorej tygodnia i zastalem obie roslinki ( tak zasialem druga Northern Light Auto ) w takim stanie,

 

Obie roslinki, odleglosc od swiatla:

gallery_42973_1280_622596.jpg

 

Pierwszy klonik, ma dziwne plamki czarne na lisciach + znowu zolkna ;(

gallery_42973_1280_919393.jpg

 

Nowy pomidorek!

gallery_42973_1280_499943.jpg

 

Ma delikatnie zwiniete liscie, ale wg mnie to przez wilgotnosc, ponizej 30% jak przyjechalem - juz sie podnosi bo dolalem wode do pojemnikow, do tego liscie delikatnie sa przyciemnione, ktos wie dlaczego? Do tego wilgotnosc najlepsza 40%+? Mam 2 pojemniki z woda gdzie dalem 2 stare skarpety i wilgotnosc teraz to 37%. Na moje nieszczescie moj klon nie przezyl cieplych dni.. licze ze jeszcze odrosnie, wszystkie liscie mu wysuszylo...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+